Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elvinnétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvinnétek a barátnőtöket iskolai ünnepség után randizni?

Figyelt kérdés

Iskolai ünnepségek napján mind a lányok, mind a fiúk szépen, csinosan ünneplőben vannak.

Ti randiznátok egy ilyen napon suli után, mert például tetszik a barátnőtök az ünneplőben? Vagy neki tetszetek ti kiöltözve? Esetleg mindketten szeretitek az ilyesmit?


21/L



2017. ápr. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Most akkor a barátnő tetszik vagy a ruhája? Mert a kettő közül csak arra van szükség.
2017. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vinném el, mert az emberrablás.. de megkérdezném, hogy el szeretne e jönni, ha igent mond miért ne.
2017. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nekem tetszik az ilyesmi,ha csinosan ki van öltözve egy lány.Sőt,nagyon is bejön...
2017. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne? Szeretem ha egy pasi inget nyakkendőt hord, randira is jöhet, és én is szeretek csinosabban öltözni.
2017. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van,semmi rossz nincsen ebben...
2017. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beülhettek egy cukiba. Vagy kocsmába.
2017. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jó, nálam szóba jöhetne.
2017. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!