Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ismertem meg egy srácot aki undoritó, de mégis szeretem. De állandoan a szexről beszél, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

még nem randiztunk csak msn-en beszéltünk most már van 3-honapja hogy beszélünk.láttam élöbe és undoritó de még is valami megfogot benne.de ez még semmi mostanába elkezdte mondani hogy kiván ,hogy szerelmeskedni akar,meg hogy mikor szopom le.meg hogy ha talizunk akkor meglátom menyire szeret.

szerintetek szeret vagy csak a szex a lényeg neki.??


2008. okt. 13. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
aszt elfelejtetem írni hogy álandóan írja hogy szeret és a haverjának is monta.
2008. okt. 13. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ha neked többre kell, mint csak szexre, akkor ne szopd le meg ne szexelj vele az elején pár hétig. Ha lelép, akkor csaka szex kellett volna neki, ha nem akkor úgyis kivárja, míg te is akarod. Akkor érzelmei is vannak.
2008. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Te nóóórmális vagy hogy ilyennel közösködsz? Ha egy pasi kell akinek állandóan a szexen jár az esze akkor itt vagyok én és ráadásul annyira undorító se lehetek mint az említett figura!
2008. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miaz h. undorító? Ha külsőleg undorító, késöbb se fogod szebbnek látni....
2008. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Eléggé fura módon udvarol neked ez a fiú nem mondom.Mikor szopod le???Kérdezd meg édesanyádat,hogy szerinte ez megfelelő módja-e az udvarlásnak.

Szerintem az undorító,ahogy az ágyába akar cipelni.Na szerinted vajon mit akar,ha ilyen dumát ad le neked???

Jó érzésű normális lány ezt meg sem hallgatná,nemhogy azon gondolkodjon,hogy szóba álljon egy ilyen alakkal.

Igaz a mai lányok nagyon igénytelenek e téren,sőt még inkább ők szaladgálnak a fiuk után.

2008. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon úgy tünik,hogy csak a szex kell neki.Én a helyedben nem foglalkoznék ilyen fiúval,nem hogy még a találkozáson gondolkodnék.Nem tudom azt sem,hogy mit takar az hogy undorító,de ha így is az,élőben sem lesz szebb.Írni meg irhatja a szépeket,ha az a cél,hogy megkapjon(valószínűleg ezért is írja)az msn sok mindent elbír.
2008. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
én 18 evesen jottem ossze a mostani baratommal, es 3 honapig nem fekudtem le vele..es nem bantam meg, bar a vegen alig birtam mar en is magammal :D (11 éve elunk egyutt, hazasok vagyunk azóta természetesen)
2008. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!