Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam a barátommal,3 évig jártunk, nagyon szeretem még mindig, az volt a baj, h nem tudtuk megbeszélni a gondokat. Nagyon szenvedek a hiányától, állandóan rá gondolok... El kellene felejtenem?

Figyelt kérdés
Ha ujra elkezdenék randizni, ismerkedni akkor csillapodna ez a hiányérzet? Mennyi idő kell ahhoz, h fájdalom nélkül tudjak rá gondolni?
2008. júl. 15. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is nagyon érdekel, mert én is ugyanebben a cipőben járok, csak én fiú vagyok.

Én elkezdtem a szakítás után ismerkedni más lányokkal, és velük is jól éreztem magam, de sajnos még mindig naponta eszembe jut a régi barátnőm. Nem tudom, hogyan lehet ezen túlesni.

2008. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat alapja az,hogy mindig mindent meg lehet beszélni egymással.Nálatok úgy látszik,pont ez hiányzott.

Hogy kinek mennyi idő,míg érzelmileg túl van a másikon,az változó.Van,akinek pár hét elég,van akinek több hónap és így tovább.Minden ember más.Ha ennyire ő jár a fejedben és még ennyire szereted,akkor lehet ha randizgatnál sem éreznéd olyan túl jól magad,mert mindenkiben őt keresnéd.De lehet,hogy nem,ezt akkor tudod meg,ha kipróbálod.

2008. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszi a válaszokat!

Az első hozzászólónak: Én kb. 2 hete szakítottam, sajnálom ha neked sem megy a felejtés.... nincs esély az ujrakezdésre? Mert nálunk nincs

2008. júl. 15. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első hozzászóló. Nálunk sincs esély az újrakezdésre.

Mi amúgy 1 hónapja szakítottunk, utána 2 héttel később azt hittem, hogy már túl vagyok a szakításon és ismét tudom élvezni az életet, de sajnos azóta is folyton előjönnek az emlékek és nagyon nehéz megemészteni, hogy már vége.

2008. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: Tényleg az is fontos hogy megtudjátok beszélni a dolgokat a pasiddal:S nagyon sajnálom hogy tönkre ment a kapcsolatotok:S

1. válaszadónak + kérdezőnek: Msn-en vagy sms-ben nem tudjátok megbeszélni? Tényleg nem menthető a kapcsolat? :S

Én hasonló cipőben járok, mert velem szakított a barátom, és nekem is hiányzik, de megcalt, most meg szeretne visszajönni hozzám, de nem tudom mit tegyek.. mert aki egyszer megcsalja a másikat akkor az többször is megfogja...

2008. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.


Utolsó válaszolónak:

A szakítás óta sokat beszélgettünk neten a volt barátnőmmel, ez nem gond.

Igazából nincs köztünk harag, csak tisztáztuk, hogy nem illünk össze. Az is volt a gond, hogy én többet éreztem iránta, mint ő irántam. De mindketten tudjuk, hogy nem szabad újrakezdeni, mert csak további fájdalmat okoznánk egymásnak.


Amúgy ha egy pasi megcsalt és emiatt szakítottál vele, de most visszakéreckedik, semmiképpen se engedj neki. Legyen benned tartás!

Csak addig ilyen alázatos, amíg nem engedsz neki. Ne higyj neki, akármit is ígér.

Viselnie kell a tettének következményeit.

2008. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szégyen-nem szégyen, nekem a volt barátnőm még legalább fél évig "kefélőpajtásom" volt a szakításunk után. Nem éltünk egy világban, ezért mentünk szét, de "az" nagyon jó volt, mindketten bevallottuk egymásnak, hogy nehezen tudunk leszokni egymásról. De egyre kevesebbet találkoztunk, szó sem volt újrakezdésről. Ha nagynéha mostanában találkozunk, nincs harag, de szex sem, teljesen leváltunk egymásról. Szóval türelem, és idő. Semmi más nem oldja meg a szakítás utáni helyzetet...
2008. júl. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nem megoldható, h msn-en vagy sms-ben megbeszéljük, mert a barátom nagyon büszke (mint én), igazából nem is zártuk le.... Az iwiwjén átjavította magát egyedülállóra, én mondjuk ezt már rég megtettem! Bár nagyon szeretem, de nem merek kezdeményezni, mert félek, h mi lesz... Nem akarom magam megalázni....
2008. júl. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!