Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, örülnétek neki, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek neki, hogyha egy nálatok 1 évvel idősebb lány írna myvipen, hogy szívesen megismerne?

Figyelt kérdés

Msn címe nincs kiírva az adatlapján, pedig ismerőse vagyok, ezért muszáj írnom neki. Egy suliba járunk, de még sohasem beszéltünk, köszönőviszonyban sem vagyunk. Van egy közös ismerősünk, de ő inkább hozzám áll közelebb, a fiúval csak ritkábban beszél, élőben pedig nem merek kezdeményezni, pedig sokszor látom hogy néz.

Ti mit gondolnátok a lányról? Vagy mi a véleményetek, jó ötlet írni, vagy ha nem akkor mit csinálhatnék?


2010. máj. 13. 17:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és én 15/l ő pedig 14, de többnek néz ki.
2010. máj. 13. 17:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát... én megdöbbennék, mert nem vagyok fenn MyVip-en. :|


Amúgy 1 év, az nem korkülönbség...

2010. máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

irj nyugodtan.

nem fogod megbánni ;-)=)

2010. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha fent lennél?:)
2010. máj. 13. 17:30
 5/11 anonim ***** válasza:

ha sikerül jól megfogalmaznod a mondanivalód, és nem ilyed meg a srác akkor jó ötlet.. de nem nagyon lehet kiszámitani reakcióját mert ugye csak 14 éves, és nem tudjuk mennyire érett..

én mindenesetre örülnék egy hasonlónak, csak az a baj hogy az ilyen netes dolgokat gyakran el se hiszik, lehet csak azt gondolja vki szórakozik vele.. :p

Szoval ha van rá lehetöséged szerintem "RealLife" jobb lenne :)

üdv 17/f

2010. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én tuti örülnék ha kapnék egy ilyen levelet :D
2010. máj. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És csak simán örülnétek neki, vagy bele is mennétek, hogy legalább egy msn címet megadjatok?
2010. máj. 13. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha fenn lennék, akkor a csaj külsejétől függően örülnék (vagy sem) és ha szimpatikus, akkor akár fel is venném Skype-on, miután MSN-t sem használok. :)


Első voltam.

2010. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen! Orulnek
2010. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. máj. 13. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!