Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik nővel mennél inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nővel mennél inkább randira?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. ápr. 16. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Ha szexet akarnak: első

Ha rendes párkapcsolatot: második


18/L

2017. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

A másodikkal, mert ő természetesebben kinéző lány, mégis ugyanúgy elegáns, igényes, magára adó.


Az első is jó csaj nyilvánvalóan, csak a második az aki közelebb áll az ízlésemhez.

2017. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
első
2017. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Kettő közül a másodikkal.

Az első szexre sem kellene, szexuálisan sem vonzódom az ilyen nőkhöz.

Az első viszont kissé piszkafa, az ideálom egy hozzá hasonló stílusú, de jobb alakú (nőiesebb és sportosabb) nő.

2017. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ítélek egy kép alapján, én mindkettővel elmennék és kiderülne melyik a jó választás.
2017. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%

Első látásra nincs sok különbség köztük, egyikből sem nézek ki túl sok tisztességet. Legalábbis az alapján, ahogy az ilyen lányok viselkedni szoktak.

De ne legyen igazam. Ha valamelyik bebizonyítja, elfogadom.

2017. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

7:

Mutass képet olyan lányról, akiből tisztességet nézel ki.


Ilyesmi?

[link]

2017. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
44%
Mindkettőt sunáznám, de a második képen a kiscsajnak a köldökéig leérő aranylánca van, ha ezt meglátják Lakatosék, na lesz ott nemulass...
2017. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

# 8: Gratulálok az érvelési színvonaladhoz.


Azért mondtam, hogy nem nézek ki belőlük túl sok tisztességet, mert mind a kettő divatos, mainstream öltözékű, ergo valószínűleg fontos nekik az, ami a divattal jár: mások véleménye. Tulajdonképpen erről szól a divat maga. A tisztesség természeténél fogva negatív hatásokkal is járhat, pl beismerni, hogy hibáztam, vagy lemondani egy jogosulatlan előnyről. A divatos körökben viszont a vélemény az első benyomás alapján alakul ki, gyakran valami szélsőséges megítélés képében (ahogy te is tetted), nincs igény arra, hogy az esetleges negatív dolgok mögé nézzenek, és rájöjjenek, miért is nemesb a lélek, ha tisztességes. Annyit látnak, hogy előnyhöz jutott a másik, azt már nem, hogy az jogosulatlan. Ha pedig előnyhöz jut, az jó, tehát az ember is jó, tehát szercsi van.

Az ilyen lányok szoktak ignoránsak, impulzívak lenni, akik nem törődnek a következményekkel, csak csinálják, amihez épp kedvük szottyan. A mainstream szerint pedig ez a jó magatartás.


És mielőtt azt mondanád, hogy de hát én is ítélkeztem: nem. Feltételeztem, és nyitva hagytam a lehetőséges, hogy tévedek (az adott személlyel kapcsolatban). A feltételezésem pedig nem alaptalan, ezt tapasztalom az ilyesmi kaliberű lányoktól. És ez nekem nem kell.

2017. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

# 10


Én is divatosan, csinosan öltözködöm (mondjuk olyat soha nem vennék fel, ami nem tetszik, csak azért, mert divatos), szeretek ruhákat vásárolni, kigondolni, hogy melyikek milyen jól fognak menni egymással, vagy valamelyik táskámmal...stb. Fontos számomra a külsőm, de nem gondolom, hogy ne lennék tisztességes, fontosabbak számomra a valós emberi értékek, ezt az életmódom is tükrözi, de miért ne érdekelhetne emellett a divat is, miért ne lelhetném örömöm az öltözködésben, szépségápolásban, alakformálásban is (?).

Te is szélsőségesen ítélkezel öltözködés alapján.

2017. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!