Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen jeleket adtok egy lánynak, aki "közeledik" felétek, ha pl: nem jön be nektek?

Figyelt kérdés
Sajnos, nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e a kiszemeltemnek, vagy csak barátkozni akar... :( 18 L
2011. szept. 22. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen jelet nem adok. Ez a jel :) 18F
2011. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjunk oda szól most csak pl. huh milyen izmos vagy tetszel valami ilyesmi. Akkor én csak elmosolyodok és közbe leszarom.:/ valami ilyesmi de ez észre vehető a tekinteteken is. Ha gyorsan rád néz és elfordul akkor az is. Vagyha keresztbe teszi a lábát amikor dicséred. Stb ezeket szoktam.:D
2011. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy ő mit gondol rólam :) Suliban mindig vándorolnunk kell egyik osztályból a másikba. Sosem ül mellém de mindig valahogy a közelembe, de pl tegnap előtt nyelvórán, mellettem foglalt helyet. Mindig beszólogat valami hülyeséget a tanárra, de ezekre többen is reagálnak, de néha olyan volt mintha nekem mondaná. Tanácstalan vagyok! :)Meg múlt héten egyik nap egész nap nem tudtunk beszélni, mert ketté volt osztva az osztály ( utolsó óránk együtt volt már) és mikor már indultunk haza feltett egy irtó egyértelmű kérdést, és akkor kezdtünk el dumálni... Ezek jelentenek valamit, vagy csak beképzelem? :)
2011. szept. 22. 18:21
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah, és kifelejtettem, ha beszélgetünk, akkor általában mindig a szemembe néz. :)
2011. szept. 22. 18:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Második: majd megfigyelem a testtartását, mikor beszélek vele. Mondjuk én nem vagyok olyan bátor, hogy ilyeneket mondjak. :D De köszi a tippet!
2011. szept. 22. 18:29
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

ha vkivel beszélgetsz jóesetben a szemébe nézel akár fiu akár lány akár tetszik akár nem...

ha nem tetszik a lány akk távolodj tőlem jelet adok neki

2011. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy rád nézeget amikor poénkodik, eléggé arra utal hogy bejössz neki. Azért nézeget, hogy lássa, tetszett-e a poén, bevágódott-e. Jók az esélyeid.
2011. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat srácok! :) Utolsó remélem igazad lesz! :))
2011. szept. 22. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy folyton azzal vágtok fel, hogy ti mennyire jobban ismeritek a testbeszédet, közben mégsem tudod, hogy mi a helyzet.

És a te szótáradban, mi számít közeledésnek? Mert ha a híres női jelek, hogy felhúzod a szemöldöködet, keresztbe teszed a lábad és ehhez hasonlók, nem számítanak közeledésnek.

2011. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nem jobban ismerik a testbeszédet, csak jobban érzik, ösztönösen. Ezért mikor ott vannak, akkor van egy érzésük, hogy mi a helyzet, de ha elkezdenek gondolkozni rajta, elbizonytalanodnak. Ha egy férfi meg kicsit tanult a testbeszédről, akkor hiába nem "érzi" a jeleket, ha fejben összerakja, akkor tudja, mi a szitu. Persze ez sem 100% soha.
2011. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!