Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy kövér sráccal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.


De tudod, ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik.

Számomra nem jönnek be a kövér srácok, viszont ismerek jó néhány csajt, akinek meg ők jönnek be.

2017. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Én is kövér vagyok, és nem tetszenek a kövérek. Amíg nem alakítottam magam normálisra, addig nem keresek társat.

2017. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első!

És soha nem meséltek arról a lányok,hogy mi vonzza őket bennük? Csak kíváncsi vagyok :)

2017. ápr. 19. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem vonzódom hozzájuk, és az életvitelünk sem egyezik. Ő lusta, én nem.
2017. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem kérdeztem tőlük. Egyébként leírtam, mindenkinek más tetszik. A szépség egy nagyon megfoghatatlan és leírhatatlan valami, hogy miért pont ez és az tetszik.
2017. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

Azért, az se mindegy mennyire kövér.

De nekem tetszenek a husis fiúk, kifejezetten nagyon szép arcúak.

pl a RomaNewsP-nél(youtube) az a fehér, duci srác az nagyon cuki arcú, pufika :D

2017. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ha nem betegség miatt kövér, akkor csak lusta és falánk, ez pedig jellemhiba. Minek kínlódjak egy ilyen sráccal?
2017. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, miért kövér.


Ha betegség miatt, akkor "elnézendő", nyilván nem érzi jól magát íg ő sem, de nem tehet róla. Így igen, randzinék egy ilyen sráccal.


Ha azért kövér, mert lusta, akkor nem randiznék vele. Teljesen más személyiség, mint én. Én eléggé igényes vagyok magamra, a környezetemre. A kövérség pedig egyfajta igénytelenség az én nézeteim szerint: ha valaki SAJÁTMAGÁVAL SZEMBEN annyira igénytelen, hogy képes annyira meghízni, hogy kövérnek lehessen nevezni, és nem is tesz azért, hogy ez változzon, mert lusta, akaratgyenge, akkor felesleges leállni vele, az élet más területein is megmutatkoznának ezek a negatív tulajdonságai.


Akinek pedig az a kifogása, hogy hiába mozog, diétázik, de nem fogy, nos, az valamit rosszul csinál. Menjen el orvoshoz, hogy nincs-e egészségügyi oka a fogyás hiányának, vagy keressen fel dietetikus/edzőt, aki segít neki, ha egyedül nem megy.

2017. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kövérrel és cigánnyal sosem jönnék össze,ha csak ezek jutnának inkább megfizetnék egy jóképű,húszéves férfi prostit.
2017. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövér alatt mackóst értesz,igen,de 150 kilóssal biztos nem.
2017. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!