Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek még lehet csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még lehet csúnya az összkép, vagy ez már garantáltan szép lány?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, és küldtem neki képet, de fekete-fehéret, ezért visszaküldött egy olyat, amin csak a fél feje van rajta... Nem hajlandó másikat küldeni, akkor sem, ha küldök színeset.

Azt mondja, úgyis az számít, ha majd élőben fogom látni, ami persze igaz is. Így a fél feje alapján akár szép is lehet, de nagyon zsákbamacska. Megmutatom a képet, úgyis felismerhetetlen, de nyugtassatok meg, hogy ez alapján már nem lehet csúnya!

[link]

Gondolom szerkesztett kép, szóval még ez a részlet is fel van javítva, de azt mondja, egyébként smink nélküli fotó.


2017. ápr. 20. 06:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Aha persze smink nélküli.

Nekem nem tetszik.

2017. ápr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tudhatnád, hogy ez relatív, valakinek szép, valakinek csúnya.
2017. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy smink nélküli, mivel sosem sminkel. Ebben nem hazudna, úgyis kiderülne rögtön.
2017. ápr. 20. 06:29
 4/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk az furcsa, hogy valakinek ezen részlet alapján kifejezetten csúnya... Arra gondolok, nő vagy, és irigységből írod. De mindegy, ízlések, és pofonok.
2017. ápr. 20. 06:31
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik a kép. Nő vagyok. Viszont ìgy elsőre nem ilyen képet küldenék. Ha mar együtt lennénk küldenék 1-2 ilyen képet.
2017. ápr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csunya lenne
2017. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Nőként írok:


Szerintem felejtsd el a csajt, mert:

1. játszmázik

2. ezzel a kép küldéssel megmutatta, hogy nem lehet őt komolyan venni

3. most miért nem lehetett egy normális képet küldeni? ennyire fél, vagy szégyenli magát?


Egy érett felnőtt nő nem viselkedik így. Ha valakivel ismerkedik, akkor őszinte, egyenes, nem játszmázik. Ezzel a "Nem hajlandó másikat küldeni....úgyis az számít, ha majd élőben fogom látni," stílussal azért el kéne azon gondolkodnod, hogy vajon miért így viselkedik. Ez csak egy képcsere lett volna, nem a bankkártyájának a számát kérted el. Ha már itt játszmázik, takargatja magát, akkor szerinted, milyen lehet a belső tulajdonsága? Ha már egy ilyen pitiáner képcserénél is így viselkedik?


Beszélgetések alapján milyen? Mi érdekli? A divaton kívül van egyéb mondanivalója?


Ne csak a külsőd nézd egy embernél, hanem a belsőt is, hogy pl. tud-e értelmes mondatokat kiejteni a száján.

2017. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

ui.: A szem a lélek tükre!!!


És a képről pont a szemet hagyta le, ez is egy eléggé árulkodó jel.

2017. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
A szája garantáltan sminkelt, szóval már itt nem mond igazat.
2017. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy szerkesztett kép!
2017. ápr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!