Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin nem érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nem érzem, hogy külsőleg vonz a férfi (nem csúnya, de kisfiús alkat) viszont teljesen elbűvölt a személyisége, abból még kialakulhat valami? 21/L

Figyelt kérdés
Általában a férfias, erőt sugárzó férfiak jönnek be.. ő nem annyira az, viszont nagyon jól elbeszélgetünk, egy rugóra jár az agyunk, néha egészen belefeledkeztem abba, amit mesélt..viszont úgy nem "vonz"..nem alakult bennem ki az a "felnézek rá, mint férfi" érzés, nem érzem, hogy jó lenne hozzábújni, vagy akármi.. lehet ez még korai is lenne. De valakinek van olyan története, hogy hasonló érzések után mégis szerelmes lett, vonzódni kezdett?
2017. febr. 18. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy nálad mi a fontos?
2017. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, alakulhat. Eselyt kell adni a dolognak, aztan ha nem, akkor sincs baj. De hidd el, egy ido utan vonzo lehet, nekem is igy volt. A parom nem az idealom, a

kulsejevel is vannak sajnos olyan problemak, amit csak sulyos osszegekkel lehetne helyrehozni. De beleszerettem egy ido utan, mert orakig eltudtunk beszelgetni, megnevetett es rettentoen osztonzoen hatott ram. Egyutt vagyunk lassan 2 eve es tudom o nem csalna, vagna at soha, mint az elotte levok.

2017. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Semmi nem lesz belőle.
2017. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
#2 Azért megnézném a barátod arcát ahogy ezt elmondod neki.
2017. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
És még mi pasik vagyunk felszínesek mikor a nők mellét nézzük:)
2017. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy pillanatra is felvetődött benned, hogy nem férfias, akkor semmi nem lesz belőle, max csak lelki társnak lesz jó. De azért igazán elárulhattad volna, hogy mit értesz kisfiús alkat alatt. Mert ha ilyen 175 körüli a pasi és 90 kiló izom helyett "csupán" 70 kilós szálkás, akkor lehet tényleg te vagy irtó felszínes. Mondjuk vannak olyan nők, akiknek a szemében 100 kg és 180 alatt nem férfi a férfi. Na az ilyet inkább jobb ha nem kommentálom az elfojtott vehemenciámmal, mert másodjára bannolnának az oldalról.
2017. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Masodik valaszolo vagyok.

Megis mit kene neki elmondanom? Meg ebben mi volt ami neked nem tetszesre adott okot?

Szerinted nem beszeltuk errol es nincs tisztaba magaval? :) Ne rohogtess, ez nem az a kapcsolat. Tudjuk egymas hibait es ha majd sikerul egyutt valtoztatunk rajta, akar kulsorol akar belsorol van szo.

De amugy nem is azt irtam, hogy undorodom tole, bocsi, hogy nem tertem ki reszletesebben, de hidd el vannak olyan reszei amiert tobb pasi osszetenne a kezet, en meg foleg.

2017. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"- Szia drágám, nem vagy az ideálom külsőre és nem is leszel az, mert a kinézeted problémáit csak súlyos összegek árán lehetne helyrehozni."


Ha egy szerelmes lánynak én ilyet mondanék akkor tuti elsírná magát. De még egy férfinek is necces. Nem az őszinteséggel van a baj hanem hogy ezt életed párjának mondod.

2017. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Meg mindig nem ertem a problemadat.

Tudta jol, hogy kulsore nem volt az idealom, vicceltuk is ezzel sokszor, hogy nekem a kolyok arcu pasik jottek be, o meg ennek pont az ellentete.

Azt, hogy leirtam egy tenyt, amit mind a ketten tudunk,elismerunk nem hiszem, hogy barmi rosszat is tettem. En igy szeretem es ez a lenyeg.

A kerdesre valaszoltam, nekem eleinte nem tetszett, de a belso tulajdonsagai miatt megnyert es kulsore sincs vele semmi bajom.

2017. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom alacsony, kopasz, mégis imádom, mert emberileg fantasztikus. Rengeteget nevetünk, hasinko az izlésünk, stb.

Féltem, hogy nm szeretek majd bele, de teljesen elvarázsolt, és nem érdekelnek ezek az aproságok.


Ö is tudja, hogy a magas, vállig érő haju fiuk a zsánereim, de azt is hogy szeretem, plusz olyan jo vele a szex is többek közt, hogy el nem hagynám senki másért.

2017. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!