Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek hogy tetszik ez az alak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy tetszik ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


10/?

Lanyok, fiuk irhatnak pozitiv, negativ kritikat is, vagy barmifele eszrevetelt, mindent kivancsian varok.


2017. ápr. 22. 22:30
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
#41 dehogy, normalis valaszokra nem reagalok csiposen. Megertem, hogy sokaknak nem tetszik a "tul nagy mell", akik ezt normalisan leirjak azzal semmi problemam nincs. Viszont arra ugrom, amikor valaki valotlant allit, mint pl hogy tomom, meg biztos logos, szilikon mell stb. Igen, nehany sz*reletu idegen majd biztos megmondja mi merre hany meter. Aki normalisan irta, hogy nem tetszik neki az alakom ANNAK koszonom. Koztuk neked is.
2017. ápr. 23. 11:52
 42/58 anonim ***** válasza:
8%
"Túl nagy mell" aha persze... Nekem tetszik az alakod, szerintem is olyan 10/8-9 igazán nincs gond vele. Nem olvastam el az összes kommentet szóval nemtudom kérdezték-e már, de Te hány éves vagy? 20/f
2017. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre nem vagy messze a tökéletestől, amit max elérhetsz az adottságaiddal.
2017. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem mi a bajod azzal hogy lóg. Nyilván nem acél sodronyok tartják mint az Erzsébet hidat, hanem lágy kötőszövetek. Gravitáció meg van mióta világ a világ. Ilyen méretnél ez természetes. Mint látod ezzel együtt is sokan szeretnének téged, szóval ne szívd mellre. :)

Az aránytalant se bántó szándékból írtuk. Tényleg úgy nézel ki mint egy két lábon járó mell. Mintha az egész tested csak azért lenne hogy kiszolgálja, hogy helyet adjon a csöcseidnek. Az az érézse az embernek hogy először a két emlőd alakult ki majd arra nőtt két láb két kéz meg egy fej.

2017. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
94%

persze,hogy nem raknál ki "segges képet" ami amúgy sima fejlődési fotó,mert az még így is látszik,hogy nincs egy sportos lábad.

szóval inkább kövesd a másik példáját és kezdj el guggolni.

2017. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megcsinálnálak, hogy egyből hármas ikreink lennének. :D
2017. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

19 eves vagyok.

Amugy nem log, annyira log mint barmelyik mas mell. Nem fogok felmeztelen fotokat csatolni, de nem veletlen hiszik azt, hogy plasztikazott, melltarto nelkul is tokeletesen allnak, de most nem ez a kerdes. A masik meg, tangas kepet nem raknek fel, vadidegeneknek nem fogom mutogatni a pucer testem, de szerintem ez alap. Nadragban siman raknek fel, es az igaz hogy annyira meg nem edzett, de irtam hogy mar el kezdtem edzeni, foleg combra es fenekre mert az also testreszeimmel annyira en sem vagyok elegedett. De arra azert kivancsi lennek te hogy nezel ki, te biztos tokeletes vagy.:DD Sok rosszmaju ember, bezzeg a dagadt/lapos noket dicseritek, kicsit vicces.

Normalis valaszokat koszi.

2017. ápr. 23. 14:34
 48/58 anonim ***** válasza:

Amúgy Te írtad, h lehet negatív kritika is. Aztán megkaptad, hogy azért ekkora cici mégsem tetszik mindenkinek, most meg megy a duzzogás részedrõl.:)

Nézd, ekkora melleket egész nap viselni nem lehet könnyû, sportolásnál is megnéznélek azért, plussz a tudat, hogy a férfiak egy 2 lábon járó mellet látnak benned, hát nem tudom ...

Nekem sokáig 75D volt, de rengeteg sporttal ledolgoztam egy méretet, mert zavart, hogy sosem a szemembe néztek.:-))

2017. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
#48 igen, lehet negativ normalis hangnemben, de szerintem mar ezt is leirtam. Nem hiszem, hogy annak nekiugrottam volna aki normalisan leirta a velemenyet. A masik meg, edzett a hatam, szoval sose szokott fajni, sport meg jol megy. Amugy lehet a perspektiva miatt tunik ekkoranak a mellem, meg a polo szine es tapados fazonja is jobban kiadja. De a mellembol nagyon nem szeretnek fogyni, az biztos.
2017. ápr. 23. 14:50
 50/58 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megkérnélek, hogy csinálj egy másik képet mondjuk oldalról vagy más ruhában, ha idõd engedi.
2017. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!