Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeplős lányok, tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeplős lányok, tetszik nektek és elhiszitek, ha valakit beindítanak a pettyeitek?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viszonyultok saját magatokhoz: zavar vagy előnyösnek tartjátok? Ciki vagy szexi? Küldhetsz képet privátban. Nekem bejön a látványa, mindenféle hajszínnel, de persze vannak preferenciák.

2017. febr. 3. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
BK.-Ha te raktad fel a kérdést reggel számolunk! -Ja és nem szeplőket!.....
2017. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeplős vagyok, bár tavasszal kezdenek igazán láthatóak lenni.Télen elhalványodnak.Eddig még sosem volt problémám emiatt a férfiaknál.
2017. febr. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsi koromban zavart, sokat csufoltak es kikozositettek miatta (fertozo betegsegnek terjesztette egy osztalytarsam). meg Kozepsuliban sem voltam miatta nepszeru. Legszivesebben levagtam volna a fejemet. Kb. 5 eve van az, h atfordult a dolog, es nem csak megbaratkoztam vele, de imadom is oket. Akinek meg nem tetszik, az ne nezzen ram! :). Mar kifejezetten varom a tavaszt, hogy jobban lehessen latni oket az arcomon is. Ilyenkor telen az arcomon halvanyak, a kezemen es a hatamon viszont meg mindig nagyon sok es eros pigmentuek a szeplok. Az segitett elfogadni, hogy lattam, hogy vannak pasik, akik megorulnek erte.
2017. febr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket, de nem különösebben zavar. Télen szinte nem is látszik, mondjuk nyáron se nagyon, ha nem megyek napra.
2017. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-vagyok és igen szeplős...született 'vörös. Párom régóta imádja és igen hihetetlen,hogy ezt valaki teljes szívéből és zsigereiből szépségesnek
2017. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
-találja.
2017. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiskamasz komolyan az első lány, aki megteszett vörös volt és szeplős. Múlva voltam, szégyenlős, pár szót beszéltünk csak,sose láttam többé.

Egész életemben vágytam egy vörös, szeplős, nagy hajú, alul is vörös bozontos nőre, legyen bár kicsit kerekebb az ideálisnál.

Már örökre vágy marad.

2017. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan = koromban

Múlva = Muja

2017. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!