Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a legbénább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legbénább randitok vagy a legbénább/bunkóbb randipartneretek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Eddig összesen egy randim volt, úgyhogy az volt a legjobb és legrosszabb is egyben. :D

Valószínűleg én bénább voltam a randipartneremnél.

2017. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Elmentem egy csajjal kocsmázni, bebasztunk, smárolt a haverjával utána meg én vele.
2017. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

Szinhazi eloadas ami elmaradt gyalog oda gyalog vissza.

Otthon bemutatott szuleinek elso randin ahol anyuka megmutatta mennyi mindent gyujtott a fianak ha megnosul.

Nezegettem a konyharuhakat uj tuzhelyt agynemut labosokat

Annyira ciki volt

2017. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
99%
Még 2012 nyarán randiztam egy sráccal. Én rendesen lezuhanyoztam, illetve hajatmostam. Kimentem a buszmegállóhoz és megjelent egy igénytelen srác. Munkából egyenesen hozzám jött. Nem értem, miért nem lehetett megfürdeni előtte. Az a pár óra nem osztott-szorzott volna. Leültünk egy padra beszélgetni. Majd levette a cipőjét... Egy borz sírva kérte volna a receptet. Halál nyugodtan ott szellőztette a lábát. Mondtam köszönjünk el egymástól ez így nem megy...
2017. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Randin a nő meghívatta magát vacsorára, majd mikor végzett, akkor közölte, hogy ne haragudjak, de elfelejtette, hogy aznapra van egy jegye, így most mennie kell.


Többé nem hallottam róla, bár én sem kerestem.

2017. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Milyen jegye??? Az durva
2017. ápr. 24. 21:41
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Felutaztam Pestre (3,5 óra)nagyjából azért, hogy végigjárhassam a kisboltokat, mert ő energia italos dobozokat gyűjt és hátha van vmi új valahol, végigjárjak 2 plázát a nagy semmiért mert nem shoppingolni készültem, a telenor előtt üljek a padon a Mammutban, a margitszigeten leüljünk a legelső padra, majd az út szélén üljünk egy betontömbön és nézzük ahogy mennek az autók. Jaa ültünk még a városligetben is délelőtt egy fél órát, ahol megreggelizett, de a nap folyamán többször elhangzott a szájából, hogy "nem akarsz venni valami kaját?" Aztán délután a keleti pályaudvar előtt is ültünk kb 1 órát, mert én hülye megvettem reggel oda-vissza a jegyeket helyjeggyel együtt, így nem tudtam előbb hazamenni. Amikor reggel mondtam, hogy menjünk az állatkertbe, mert az egész napos program, nem unatkoznánk, arra a válasz az volt, hogy nem gondolom, hogy ő egész nap majmokat fog szagolni... Jaa és amikor a hős lovagomtól megkérdeztem, hogy hol lehet vonaljegyet venni, azt mondta, hogy nem kell, ő évek óta ugyanazzal az 1 jeggyel jár (ha ellenőr jön, majd futunk), és előhúzott a zsebéből egy foszladozó jegyet. Amikor én mégis vettem magamnak kettőt, felajánlotta hogy elcserélhetném vele az egyiket. :D

Amikor utólag említettem, hogy gondoltam csinálunk is vmit, beülünk vhova, megnézünk pár dolgot (Parlament, vár, Halászbástya, Gellért-hegy) akkor még én voltam a bunkó, és túl nagyok az elvárásaim. És ha elvárom tőle, hogy ő szervezze meg a programot, az olyan mintha azt akarnám, hogy vigyen el hawaii-ra. Pedig csak annyi lett volna, hogy igyunk meg vmit, vagy együnk egy fagyit. Ráadásul nem meghívatni akartam volna magam. Azt is megkaptam, hogy más örült volna ennek a programnak... Végül még hazavonatoztam 3,5 órát, aztán a helyi járattal majdnem 1 órát, szóval kb. 8 órát utaztam ezért a "szuper" napért.

2017. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#7-es: mondjuk ezt azért órákkal korábban rövidre zártam volna a helyedben :)
2017. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

#7

És talált neki még hiányzó energiaitalos dobozt? :D

2017. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Utána rövidre is zártam :D És még én voltam a bunkó szerinte. Már nem emlékszem teljesen, de azt hiszem vett energiaitalt. Mindenesetre "kellemes" volt nyár közepén, 40 fokban ennyit gyalogolni.
2017. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!