Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a legbénább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a legbénább randitok vagy a legbénább/bunkóbb randipartneretek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 21:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetre #7-es sztoriját olvasva egyrészt felcsendül a fülemben a benny hill show zenéje


másrészt komolyan eltöprengtem, hogy mit tudott a srác, hogy összehozott egy randit, azt gondolnám amilyen nehéz valakit megismerni, hogy ilyen kiváló stílussal egy élet is kevés egy randihoz, erre tessék egy egész napot töltött valakivel :)

2017. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, a hét commentje #7-est illeti, made my day :)
2017. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Miután vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, alig vártam, hogy belevessem magam a randizásba. Hát, a lelkesedésem pár hónap alatt elillant :D

Két sztorit sikerült eddig összeszedni ebben a kategóriában.

1. Spontán és izgalmas randit ígért, találkoztunk, és pár perc séta után a pizza kingbe hívott, ahol még azt a nyomorult szelet pizzámat is magam fizettem, majd elkezdett lökni valami olyan dumát, amit nem értettem, pedig magyarul beszélt. Aztán még sétáltunk, megfogta a kezem, annak ellenére, hogy semmilyen, de tényleg semmilyen pozitív jelet nem küldtem neki azon kívül, hogy nem hagytam ott. És ez amúgy valentin-napon esett meg, bár az nem érdekelt engem sem.

2. Ez azért problematikus, mivel nem jelent meg a másik, de bunkónak bunkó. Elhívott mozizni estére, átvágtam fél pestet, késtem, de reméltem, hogy beült a filmre, így megvettem a jegyem. Mire felértem a legfelső sorhoz, átpásztáztam az egész termet, és persze nem volt ott. Majd bukdácsolva, miközben szidtak más nézők, csak leültem, hogy még egyszer átnézzem, hátha ott van. Persze nem volt, így újra átbukdácsoltam másokon, hogy kijöjjek, mert éjszaka nem tudtam volna onnan hazajutni. De legalább lett még egy sztorim, amit majd mesélhetek az unokáknak :D A következő egy hajózás lesz a Dunán, de ezek után ha már nem süllyed el velünk a hajó, nekem jó randi lesz :)

2017. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Fú azért vannak sztorik.
2017. ápr. 24. 22:37
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudta, hogy jókor volt jó helyen. Egy hosszú kapcsolat után padlón voltam, elkezdtünk neten beszélgetni (konkrétan itt ismertem meg egy kérdés kapcsán). Aztán kiderült, hogy nagyon defektes szegény, azóta sem értem, hol volt a józan eszem akkor... És ez a randi csak a töredéke az egész sztorinak :D Visszagondolva már jókat szoktam nevetni a dolgain. Illetve ha esetleg még fent van az oldalon és ezt olvassa, akkor szeretném megköszönni, hogy hozzájárult ahhoz, hogy rájöjjek milyen emberrel NEM szeretnék összejönni. :)(#7 voltam)
2017. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a részleteket #7-es, tényleg jó sztori bár megélni nem lehetett vicces.



Ui: az állatkert amúgy jó ötlet volt, életem legjobb randija az allatkerthez kapcsolódik, de az egy másik topic témája 😀

2017. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
Fél órát vártam rá. Nem jött el. Végül hazamentem.
2017. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A legrosszabb ***** válasza:
42%
Most komolyan, lányok, miféle pofátlan sz#rrágókkal randiztok ti? Elképesztő az is, hogy az első percben nem léptek le, s nem hagyjátok vergődni ezeket az arcátlan alakokat a saját mocskukban, hanem egy teljes napot még képesek vagytok eltölteni vele. Eszem-f#szom megáll! Valamit csak tudnak ezek a suttyók...
2017. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%
#18: bár nem vagyok nő, de valamit tényleg tudnak. Pl nem idéznek Ford Fairline-t és nem "suttyóznak". Legalábbis az első randi előtt 😎
2017. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mástól hallottam de nálam mindent visz:


Romantikus vacsora kettesben, egy középkategóriás étteremben. Fizetéskor a fiú közölte, hogy kimegy az automatához pénzért (már itt fura, hogy miért nem kártyával fizet) és soha többé nem tér vissza :D


Klasszikus randiélmény ami rossz lenne nekem nincs. Viszont rosszul elsült elsőtalálkozások igen, de azokról jobb hallgatni :)

2017. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!