Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exem haverja? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem haverja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párommal a héten szakítottam. Az egyik távolabbi haverja régóta bejön nekem. Ő elvileg még nem tudja, hogy szakítottunk, mert nem raktuk, ki hogy "egyedülálló". El van rejtve a kapcsolati státuszunk.

Na már most. Ha ráírnék, hogy szakítottunk a régi haverjával, szerintetek kapna az alkalmon? Azt nem tudom, hogy bejövök e neki, mert túl sokat nem beszélgettünk vagy találkoztunk. De én szeretném megismerni "közelebbről). Értsd: szex. Illetve barátság extrákkal. Benne lenne? Neki sincs jóideje barátnője, hivatalosan legalábbis. Amikor exemnél pakoltunk, akkor mondta is, hogy megfogta akkori párom az isten lábát. Nem vagyok az a plázacica féle.. röviden ennyi. Pakoltam, emeltem, nem esett le a "műkörmöm".

Én már 100x elképzeltem, hogy hogyan történne, nyilván nő vagyok, szeretek túlgondolni. De szerintetek? Ti mit tennétek? 21N

Jah és légyszi hagyjátok a szapulásom, hogy ez milyen felnőtt téma, mint a tinik stb... nincs túl sok tapasztalatom.


2017. ápr. 25. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha van benned egy kis gerinc, akkor a párod körül még egy dolgot nem tennél tönkre. HAVEROK! Nem gondolod, h kicsit bunkó gondolkodásod van? Vagy arra, h mégis csak az exed haverja és az exednek hogy esne? Remélem a havernak lesz esze és többet ér neki egy barátság mint h egy ilyen sötét lelkűvel összeálljon...
2017. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexelj inkább velem!
2017. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Rettentően szánalmas suttyó szar ember vagy, ha képes vagy összejönni az exed haverjával.

Tisztességes ember ilyet nem csinál. Még egy nő sem.

2017. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fúj, ne legyél már ilyen undorító rinya. Aztán ezt a srácot is megunod, és a végére felpróbál szerencsétlen exed egész baráti köre? Picit, ha már eleve ilyen felajánlkozó ingyen lyuk szintre degradálod magadat, akkor legalább csak magadat égesd vele, az exed ne, hogy ilyen "nőre" pazarolta az idejét.
2017. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezek után az exed haverja azt fogja mondani az exednek, h "Ezt a fajta Isten lábát még jó, h elengedte" :'DDDDD
2017. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg lesz még ennek a böjtje kislány. 👏
2017. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Párommal a héten szakítottam." (Ma kedd van)


"Én már 100x elképzeltem, hogy hogyan történne, nyilván nő vagyok, szeretek túlgondolni."


Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig voltál. együtt a pároddal?

2017. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatod, de már most lyuk szintre alacsonyitod magad... szánalmas vagy, komolyyan, az exed helyében én elsüllyednék, hogy ilyen "nővel" voltam x ideig. Oriásit csalodnék magamban, hogy nem vettem észre h a barátnőm ribbnc.
2017. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az exem kolléganője (egyben barátja is) tetszett meg társkeresőn. Látásból ismerem, ráírtam. De aztán gondolkodtam, nem lenne túl előnyös. Még is csak az exem barátja. Ezt ő is leírta. Szóval szerintem is hanyagold a témát!

29f

2017. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!