Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincas pasik! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas pasik! Milyen kezdemenyezést fogadnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon távoli ismerős fiú aki szimpatikus nekem. Gondoltam miért ne alapon kezdemenyeznék nála. Érdemes nőkét? Hogyan csináljam, hogy ne vegye tolakodásnak? Ismerős azon a bizonyos netes oldalon, ott tudnék neki írni, vagy ritkán össze futunk itt ott véletlenül, a lakhelyem közelében dolgozik.
2017. ápr. 25. 18:18
 1/6 kus/ válasza:
41%
Szia nekem irhatsz én bármilyen kezdeményezést szivesen fogadok
2017. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

30+ évesen már nagyon nem vonzanak a játszmázások (véletlen összefutás, meg "jeleket adtam neki" típusú női praktikák).


Ha szeretne velem megismerkedni, akkor kérdezze meg, hogy együtt ebédelünk e, vagy megiszunk e egy teát.

2017. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rá írsz és beszélgetsz vele.
2017. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani, hogy írj neki. Derüljön ki egyértelműen, hogy mit szeretnél.

Lehet a jeleket nem venné ami miatt azt gondolhatnád , hogy esetleg nem érdekled.

2017. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ne játsszál vele, ha ráírsz, akkor írd meg, hogy szívesen találkoznál vele (kávé, ebéd, vacsora, kirándulás, stb.).
2017. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
HA jó vagy nála akkor ha -leszopod kezdésből- sem tolakodás, ha meg nem, akkor egy szia is az...
2017. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!