Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmentek egy helyre, például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentek egy helyre, például egy partira, vagy csak valamilyen előadásra 18-24 éves fejjel. Egy fiú aki mellettetek ül, minden hátsó szándék nélkül elmondja, hogy gyönyörűnek talál. Hogy fogadnátok, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

És például tudatában vagytok, hogy valószinűleg soha nem találkoztok, mert mondjuk 300km-re laktok az előadás helyszínétől, és egyébként nem jártok abba a városba.


Feldobja a napotokat egy ilyen helyzet, vagy inkább nem reagáltok sehogy, arrébb ültök? Esetleg beszélgetésbe elegyedtek?


2017. ápr. 6. 05:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Elképzeltem,hogy ülök egy előadáson és valaki a semmiből odaszól, hogy de gyönyörű vagy, az első gondolatom az lenne, hogy nem tudnád megvárni az udvarlással a kávészünetet? Akkor talán még lenne alkalom beszélgetni is és addig tudnánk figyelni az előadásra.

Szóval ilyen szituban egyszerűbb, ha csak kedvesen rámosolyogsz a lányra, ha az veszi a lapot, akkor várd meg a továbbiakkal a szünetet, ha nem, akkor meg hagyd őt.

De ha tényleg csak ennyi a célod, hogy kifejezd a tetszésedet, akkor soha rosszabb helyzetet nem is találhatnál. Csak zavarnád, hogy odafigyeljen az előadóra. Ha egyébként szimpazikus lennél, akkor kicsit, ha nem, akkor nagyon bosszantónak találnálak.

2017. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Ignorálnám, mint az utcai beszólogatásokat.
2017. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Csak ezt mondja, vagy szeretne is beszélgetni velem?

Ha csak elmondja, akkor megköszönöm és mosolygok. Ha szimpatikus akkor persze beszélgetésbe elegyedek vele. Ha nem zavarja hogy csak pár órát tudunk beszélgetni (vagy nevezzük akár randinak), akkor nincs abban semmi rossz ha vele töltöm a nap hátralevő részét hazaindulásig.

2017. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem reagálnék rá semmit, mert úgy sem hiszem el, hogy őszintén mondja.

Minek mondana nekem ilyet, ha rajtam kívül száz meg ezer szebb lány van?

2017. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Remek, hogy 4 válaszból egy esetében sikerült egy férfibókot normálisan, emberi módon lereagálni.

Köszönöm #3!

2017. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem váltana ki belőlem semmit, tudom szemét/megkeseredett/antiszoc/nemtommi vagyok, de az az igazság, hogy egyáltalán nem vagyok kíváncsi vadidegen emberek kéretlen véleményére a külsőmmel kapcsolatban - akár pozitív, akár negatív, nem hat meg.

Ennek ellenére felveszek egy mosolyt és megköszönöm (hiszen tudom, hogy csak jót akart, kedves akart lenni), majd folytatom, amit addig csináltam.

2017. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megkoszonom es ennyi. Sok vizet nem zavarna, 24 evesen mar 3 eve parkapcsokatban eltem.
2017. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem túl direktbe "legyönyörűzni " valakit minden előzmény nélkül nem túl szerencsés (hatásvadász). Nem fog nagyobbat szólni, mint egy szexi mosoly nézés vagy gesztus. Ne hidd azt!


Van akiben kifejezetten ellenérzést váltana ki, kb. olyan szoknyavadász effektet sejtet, aki ezzel a szöveggel akarja a nőt lekenyerezni.

2017. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményét, ment mindenkinek a zöld kéz :)


Egyébként olyan eshetőség nem fordult meg a fejetekben, hogy a srác tényleg gyönyörűnek találja a lányt? És nem akar semmit, csak tudtára adni, hogy a lánynak legyen egy szép napja?


Véleményem szerint ha az általatok írt dolgok figyelembe vannak véve -előadás után, vagy kávészünetben, és először szóbaelegyedni, továbbá nem csak odavágva hogy "gyönyörű vagy", hanem konkrétan megfogalmazva hogy mért találom annak az illetőt stb stb -, akkor szerintem nincs ezzel semmi gond. Például én nem várnék el semmi olyasmit hogy az ölembe ugorjon, de nyitott lennék egy beszélgetésre, sétára, rövid ismerkedésre, de egy "köszi"+mosoly és semmi több-kombónak is tudnék örülni. Az ignorálást viszont nem érteném. Elvégre ha őszintén tetszik valaki, akkor miért ne mondhatnám el neki? Pesten hallottam csoport tele van "keresem azt a piros ruhás lányt" jellegű kérdésekkel, amiket az emberek nagy része azzal olt, hogy miért nem mentél oda hozzá akkor, és miért nem szólítottad meg.


Ezért lepett meg sokatok reakciója, hogy azt sem találjátok helyesnek, ha valaki megszólít, és megdicsér (bár beismerem, a "gyönyörű vagy" talán egy picit tényleg túl erős kezdetnek, de egy "csinos vagy", vagy "nagyon szép az arcod" azt hiszem, beleférne, ha tényleg úgy gondolom). Pedig szerintem fordított esetben az én napom feldobná, és egyáltalán nem találnám erőszakosnak, hanem úgy venném, hogy ő szimpatikusnak talál, szivesen nyitna felém, de teljesen rajtam múlik hogy csak illedelmesen megköszönöm, és kissé feldobja a napom, vagy akár beszélgetek is vele, esetleg kimegyünk egyet sétálni vagy bármi.

2017. ápr. 6. 10:53
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Kezdem elveszíteni a hitem az emberekben. :(

Egy kedves gesztust ilyen módokon fogadni, ahogy a válaszadók többsége… hát komolyan mondom akkor érdemelne ilyen reakciókat a dicsérő emberke, ha a k. anyátokba küldene el titeket. De egy „gyönyörű vagy”-ért ilyen tahó módokon reagálni. Pffff...

2017. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!