Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy lány fehérnemüs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány fehérnemüs képet rak fel magáról közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel pár napja ismerkedtem meg először. Nagyon megtetszett, azon gondolkozom, h randira hívjam. Nemrég kerestem rá közösségi oldalakon és picit fura látvány fogadott.

Volt pár nyaralásos kép amin bikiniben pózolt, ezzel semmi gondom még nem lenne, de voltak fent olyanok is amin csak fehérnemüben van. Én teljesen elbizonytalanodtam, mert a személyisége alapján nem ilyennek gondoltam.

Őszintén szólva engem nagyon zavarna, ha esetleg összejönnék vele és ilyen fotókat rakna fel magáról a netre :P Szerintetek túlreagálom ? Vagy ez már megszokott dolog a lányok között ? Lehetséges, h levagyok maradva akkor :)


F21


2010. máj. 14. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak kiábrándítani, de vagy szűzk*rva vagy igazi ribi, ne hagyd ki, de ne is nagyon kavarodj bele


bár k*rvából lesz a legjobb feleség :)

2010. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna.

25/f

2010. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ciki bár én lány vagyok
2010. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok és túl jó véleményem nincs az ilyen csajokról,szerintem azért elég durva.

Nem reagálod túl.Nem megszokott és nem vagy lemaradva sem.


Egyszerűen túlzás amit csinálnak,a tévében látják a sok magamutogatos playmatet és egyéb emberkéket azt hiszik ez a követendő példa,ezeka példaképeik.Lazzább erkölccsel rendelkező lányokra jellezmő ez,mert oké egyre több szeret ilyen számukra sexisnek vélt pózokban de ruhában fényképeztetni magát,de azért alsóneműs képeket még sem tesz fel magáról az átlag.Az iwiw-en én nem találkoztam még ilyen jellegű képpel szóval valami nem stimmel nála.


De neked kell eldönteni,szerintem mivel eleve zavar,fogsz találni hozzádvalót v. ha összejönnétek mégis akkor probáld meg magadhoz alakítani.

2010. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vele beszéld meg ezt.
2010. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen képei vannak fennt,akkor nemcsak azon a közösségi oldalon van, hanem a napiszaron is.. Azok ugyanis mindent látnak. :S
2010. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jó előjel az biztos,nekem ilyen nem kéne.Aki így mutogatja magát lehet mást is csinál v. volt már pár menete.
2010. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pedig amikor megismertem egyáltalán nem gondoltam volna ezt róla. Megbeszélni nem tudom ezt hogyan lehetne, mert ugye még alig ismerem, első randin sztem ez túl kényes téma lenne :D
2010. máj. 14. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg az anyjának meg az apjának, majd lesz neki dá-dá :D

Amugy sztem feltünési viszketegsége van!

2010. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gáz.
2010. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!