Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez nálatok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nálatok mennyi hátrány? Emiatt az 1 dolog miatt, egy srác hátrányba kerülhet nálatok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nem járok bulizni, nem megyek ilyen helyekre minden hétvégén, csak haverokkal amikor van időnk mászkálunk mozi stb... nem nem otthon ülő vagyok, de azért néha csak itthon vagyok, csak az hogy nem járok bulizni, az ha megismerkednék egy lánnyal az hátrány lenne? mert most is van egy lány, egy suliba járunk, tetszik nagyon, még nem mentem oda hozzá először megnéztem vipen .. igaz 1 bulis képe van, de ez azt jelenti hogy néha-néha elmegy, és én meg nem.... ( egyrészt azért mert én nem nagyon szeretek még járni, másrészt apám is mondta, hogy még ráérek bulizni.) szóval ez mennyire lenne hátrány? mert ha ezt elmondom tuti azt gondolják, hogy milyen ember vagyok már stb...
2010. máj. 14. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok de szerintem rohadtul mindegy! Attól, hogy nem jársz bulizni még lehettek szerelmesek! Miért hiszi azt mindenki, hogy csak buliba lehet ismerkedni?!
2010. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
fel is nézek rád érte. én se járok bulizni. 15/L
2010. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy csak buliba lehet ismerkedni, nem is ott akarok, csak ha összejönnénk, akkor nem lenne számára gond, ha elmenne bulizni de én nem mennék vele? Vagy esetleg mikor ismerkednénk, megemlíteném, akkor nem gondolná azt hogy azt gondolná, hogy ki ez? Lehet csak túlreagálom, de nem tudom, hátrány lenne.
2010. máj. 14. 21:33
 4/24 anonim ***** válasza:
23 éves lány vagyok, és elhiheted, hogy baromira ráérsz még bulizni, az meg főleg eszedbe ne jusson, hogy valaki emiatt kevesebb ember... Ha a lány igy gondolkodik, akkor jobb is, ha nem felelsz meg az elvárásainak...
2010. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
14/L vok és szerintem rohadt mindegy, mondjuk én imádok mindehova mászkálni és ha a pasim nem jönne akkor nem zavarna csak olyan furi lenne de ha őt enm zavarná h én elmegyek akkor engem sem zavarna. szóval szerintem tök mind1 h eljársz-e vagy nem.:)
2010. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

nem hátrány szerintem

sőt, lehet még előny is

15L

2010. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

nálam hátrány lenne, egyértelműen, én bulis csaj vagyok ;) (nem diszkó, hanem koncertek, házibulik, utcázás) egyszer volt olyan pasim, aki utálta a bulikat, és nagyon boldogtalan voltam vele, mert nem akarta, hogy én elmenjek szórakozni, de nem is akart velem jönni, nagyon pocsék volt. mostani kapcsolatom sokkal jobb, együtt megyünk inni :D


L/15

2010. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
mondjuk ha már együtt lennék vele, és elszeretne menni bulizni, én nem akadályoznám meg, csak nem lenne gond ha nem mennék el? koncertre még el-el megyek azzal nincs gond:)
2010. máj. 14. 22:20
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen inni mentek. gratulálok, jó kis proliribanc lehetsz.
2010. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2010. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!