Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok első randin szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok első randin szerettek komolyabb témákról beszélgetni, mint társadalom kritika, politika?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat művelődtem. Szoktam hallgatni Puzsér Róbertet, akinek nagyon jó meglátásai vannak és nagyon jól beszél.

Mostanában elég sokat foglalkoztat az alapjövedelem kérdés is, mivel szerintem jó lenne, ha bevezetnék, mert ezzel jobban belehetne indítani a gazdaságot, politikailag is inkább bal oldali beállítottságú vagyok. Szeretem kritizálni az oktatási rendszert, ami miatt nem találtam meg a kreativitásomat és a felső oktatásban se tudtam boldogulni. Első randin még nem beszélgettem ilyen témákról, de mivel untatnak az ilyen sablon mik a hobbijaid és mik a céljaid féle beszélgetéseket, ezért örülnék, ha vele is lehetne komolyabb témákról beszélgetni.


2017. ápr. 28. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én első randin inkább az embert szeretném megismerni, nem a politikáról beszélni, szerintem gáz, ha erről megy egy nagy része a beszédnek

persze, ha egy kicsit felhozod, azzal nincs baj

de nekem ez nem egy első randis téma

2017. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem ezek mind érdekelnek, bár első randin azért nem jó politizálni,mert ha nem egyeznek a nézeteitek akkor befolyásolhatják a további ismerkedést. Aztán meg nem tűnsz nekem nagyon komolynak, "mostanában utánajártál" (eddig hol voltál?),hallgatod Puzsért (én rühellem, pedig "libsi" vagyok) és "szereted kritizálni az oktatási rendszert, mert emiatt nem találtad meg a kreativitásodat", nos barátom, a kreativitás nem az amit megtalálsz az iskolában hanem az amit még ott sem vehetnek el tőled :-)


Szóval jó dolog komoly dolgokról beszélgetni, de azért nem ártana ha kicsit mélyebben elgondolkodnál az élet dolgairól mert nem minden fekete és fehér.

2017. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Érdekes, hogy akik rühellik Puzsért azok általában okoskodó, kötekedő, ostobák szoktak lenni. Eddig ezt tapasztaltam, remélem nem fogjuk meg ismerni egymást. Még én gondolkozom fekete-fehéren? Legyen már egy kis önkritikád!
2017. ápr. 28. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus baloldali, aki mindig mást okol a saját sikertelenségéért. :D

Amúgy első randin politikai nézettől függetlenül nem érdemes ilyesmiről beszélni.

2017. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most őszintén, szerinted ami van "oktatás" cimszó alatt az normális? Vagy jobb lenne beletörődni abba ami van? Igen hibáztatom, mert nem vagyok az a típusú ember, aki azt mondja, hogy sok megaláztatást kaptam, de megérdemeltem. Szeretném, ha a jövőbe megreformálódna, mert amíg ez marad addig én biztos nem szeretnék ide gyereket. Baloldali azért vagyok, mert sokkalta emberségesebb, mint a jobboldali hierarchikus rendszer. Persze nem azt mondom, hogy a baloldal a jó a jobb a rossz, csak emberségesebb dolgok dominálnak az előbbibe, mint az utóbbiba.
2017. ápr. 28. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha előjön a téma, de ha olyan szinten kezd el a másik beszélni róla mint ahogyan te itt, akkor részemről nem lenne több randi.
2017. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Okoska bölcsességeit akarod elöadni akkor ne csodálkozz ha nem lesz vele második randi!!!! Kb. ennyi!!!!!
2017. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
36%
Én simán :D Én szeretem az első randin leszögezni, átbeszélni a fontos dolgokat, nehogy valami szexista nácira pazaroljak időt a továbbiakban :D
2017. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Mondjuk szerintem alapvető emberi értékek meg felfogások komoly politikai diskurzus nélkül is előjönnek egy átlagos beszélgetésnél, szóval első randin nem kell nagyon politizálni, csak olyan kis finoman.
2017. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sablonok, hogy mi a másik hobbija meg célja?

Hát már pedig én meg akarom ismerni a leendő partnerem, mert olyan apróságok, mint érdeklődési kör, sok mindent elárulnak az emberről.

Rólad pár mondat után kialakult egy kép, pedig nem is mentünk mélyebbre.

2017. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!