Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes lányokkal beszélgetni, randizni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ahol értelmes fiúkkal is.
2017. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni..
2017. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pl ha lányokkal ismerkedni szeretnél akkor javaslom a tánciskolát :D
2017. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én bárkivel szívesen beszélgetek, de senkivel nem randizom. Hogy elég értelmes vagyok-e neked, azt nem tudom. :)
2017. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de utálok táncolni, így a tánciskola felejtős :D
2017. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az értelmes lányok mind foglaltak, de ha jobban nézel ki, mint a pasijuk, le tudod őket nyúlni.
2017. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát az én környezetemben pont hogy az értelmesebb lányok vannak egyedül mivel nehezen találnak értelmes fiút és nem adják alább. Akik meg folyton kapcsolatban vannak azok meg pont hogy az egyszerűbb, nem túl eszes lányok.

Amúgy bárhol lehet velük beszélgetni:D

2017. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem érzed a paradoxont a kérdésedben? Erre így nem lehet válaszolni...
2017. ápr. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyitott szemmel kell járni és tulajdonképpen bárhol.:) A tipikus helyeket, mint könyvtár és társai, két okból nem javaslom: egyrészt, az egyetemista-lét velejárója, és sajnos nem jó szűrő ez az ilyesmihez. Másrészt, én ilyen helyekre céllal megyek és általában elmerülök a magam gondolataiban, nem mondom, hogy rosszul érint, inkább csak furcsa, ha valaki ott akar velem ismerkedni. Persze, lehet, csak nem a legadekvátabb.


Ha nagyon tutira akarsz menni, keress olyan helyeket és helyzeteket, ahol megnyilvánulhat ez az oldala. Csoportok, fórumok, esetleg nyílt előadások(na, ilyen helyre például az egyetemisták közül is az megy általában, akiben azért több van és komolyan érdeklődik értelmesebb témák iránt), ha közben nem is illik, utána van, hogy maradnak az emberek beszélgetni (nálunk legalábbis kissé közönségtalálkozó jellegűek szoktak ezek lenni), meg nem sietnek annyira haza.:) De nem tudok olyan helyet mondani, ahol ne lehetne ilyesmit.


Nyilván mellé lehet lőni, de szerintem megér ennyit az, hogy nyitsz mások felé és észreveszed, ha valaki szintén érdeklődik/vevő ilyesmire. Egyébként lehet, hogy csak nekem van ehhez érzékem, de pár gesztusból és szóból akár távolról is le lehet szűrni, ha valakibe szorult értelem és nem csak úgy van szerencsétlen". Ahogy egy ismerősöm szokta mondani, látszik a szemein. Bár ez azért túlzás.:P

2017. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És értelmes fiúval hol lehet? :D valaki mondja már meg....
2017. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!