Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Ekkora bun lenne?

Figyelt kérdés

2honap ismetkedes utan le fekudtem a ferfival minden jo volt 2.randin sexeltunk.

Majd fel hozta hogy meg szerelmes az exebe es hogy ne szeresek bele,en erre gondoltam hogy az exenek el kuldok par kozos fotot hogy o velem van a csaj ki semm akadt de a csavonak ez szakito ok volt s azota meg szoba semm all velem!

Ez ijen nagy bun lenne? A masik hogy o is elkuldte az exemnek a kepeket mert ezzel vissza adja azt amit tettem.



2017. ápr. 29. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát a második randin ,szétteted neki elkönyvelt ribinek,azért nem kellesz neki komolyabbra,az ex szerintem csak kifogás ..

De mivel te ilyen ro.ék ,aljas,nőszemély voltál így már duplán elástad magad nála,veregesd meg a vállad,milyen ügyes kislány vagy!!!

Te mit szólnál ,ha veled is ez történne??

2017. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Lényegében te döntöttél helyette. Ennek kettőtök közös döntésének kellett volna lennie, őt nem avattad be, önkényesen cselekedtél, tehát mintha nem is lenne neked olyan fontos az ő véleménye, kb az ő engedélye nélkül osztottad meg a kettőtökről készült fotókat; hát én is kiakadtam volna. Ő bevallotta neked, hogy amúgy ő még az exét szereti, de őszintén, és akkor te meg elvágtad nála talán a maradék esélyeit is. Direkt, őszintén közölte, hogy ő még az exét szereti, akkor honnan gondoltad, hogy ő már készen állna a kapcsolatra valaki mással? Ő megmondta, hogy még őt szereti, te meg beleavatkoztál. Az viszont ott már az ő dolguk lett volna. Szerintem sem volt szép.
2017. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, sokan vannak összezavarodva szakítás után, nem tudják mi kell nekik igazán.

Elmondta, hogy az exét szereti, benne van a pakliban. Legalább őszinte volt. Nem kizárt, hogy a szex nem működött úgy ahogy szerette volna, de nem akarta, hogy emiatt sérüljön az önértékelésed esetleg, mindegy igazából.

Neked viszont semmi jogod nem volt ahhoz, hogy puszta sértettségtől és szemétkedésből elkülj az exének bármit is.


Minden értelmes ember kiakadt volna egy ilyen húzáson amikor őszinte valakivel, ő pedig hálából hátba szúrja.

2017. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Tanulság? Ne kavarj.


" ijen "... Na, már látszik honnan jössz. Jobban tennéd, ha nem az éjjelnappalBudapesten szocializálódnál.

2017. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Tini kategóriába legközelebb, köszi!
2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
5 te meg legközelebb hasznos választ adj,mert ezt felesleges volt ideírni. ...már unalmas
2017. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak mondom 24 es 38 evesek vagyunk
2017. ápr. 29. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

#7


Tripla "facepalm".


24 évesen ez a stílus, ez a viselkedés nagyon-nagyon kevéske. "Ijen"? Most komolyan...?


Ezt maximum akkor hiszem el, ha a cigánsorról írsz.

2017. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem onnan ne aggodj!

Igazabol keves a tapasztalatom az eletrol szimplam ennyi...

2017. ápr. 29. 20:48
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

#9


Ez még nem mentség az "ijen"-re, sem pedig a szappanoperás kavarásra. Bár a válaszaidból is egyre inkább felsejlik az igazi probléma (jó esetben is 90 körüli IQ...)

2017. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!