Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Virág első randira? Nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virág első randira? Nem lenne túl tolakodó akkor, ha ez lenne az első találkozó, amin kettesben vagyunk?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a lány stílusa...


Én nem szeretem a vágott virágot.


Más lány, viszont örülne neki.


Annyira, azért már csak ismered, hogy tudd, hogy örülne-e neki.

2017. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
1. Randin nincs ertelme. Nem is ismered meg annyira, es utana vegig fognia kell majd. Biztosan van aki orulne neki, ezt neked kell tudnod milyen a lany, de en elso randira meg nem vinnek. Par randi utan mar lehet szerintem.
2017. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én oda meg vissza lennék tőle
2017. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen jellegű a randi. Volt, hogy kaptam virágot első randin, de ott annyi történt, h beültünk egy kávéra és utána mindenki haza. Nem kellett órákon át cipelni, nem volt útban és hamar vízbe tudtam tenni, mert 10 percre laktam a randihelyszíntől.


Ha pl. állatkertbe mentek, ne vigyél virágot, inkább valami csokit, ha mindenképpen szeretnéd meglepni valamivel.

2017. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó a virág, ha nála találkoztok és onnan indultok valahová. Ellenkező esetben valamelyikőtöknek végig fognia kell, akármi is a program. Ez pedig kényelmetlen is lehet, vagy csak rossz nézni, amíg elhervad, lekókad a randi végére. De egy első randi általában nem valamelyik fél otthonában indul, persze ha már előtte is ismertétek egymást, akkor lehetséges ez is.
2017. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Bár én sem szeretem a virágot, de tetszik a gesztus. 1 szál valami, nem kell egész csokor.
2017. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Én minden első randira viszek egy szál vágott(vagy lopott) virágot, zöldség nélkül, és nem piros/vörös rózsát!

És szigorúan én fizetek!

Nem Úr, aki nem herdál!

2017. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy szál virágot ha nem lesztek vázaközelben, én örülnék neki, és végülis ha maradandó élmény le is lehet préselni :)


Elsőrandira még szerintem senkitől nem kaptam virágot, nyilván előbb meg akarták nézni érdemes-e beruházni, hehe. Viccet félretéve, csoki, apró plüss, bögre, könyv-könyvjelző már szerepelt az elsőrandis ajándékok listáján.

2017. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A virág cak annyiból rossz dolog, hogy azt utána hurcibálni kell végog a randy alatt 😃


Azon kívül viszont szép fesztus, szerintem jó dolog 😉💐

2017. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Max. a végén vegyél neki egy szálat, ha jól éreztétek magatokat együtt és akkor cipelgetnie sem kell túl sokat.
2017. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!