Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hol, hogyan ismerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol, hogyan ismerte meg egykori vagy jelenlegi párját?

Figyelt kérdés
Történeteket várok.
2017. máj. 2. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel elmentünk halloweeni buliba és épp sétáltunk kifelé mert elég unalmas volt amikor két srác odajött hogy nem szeretnénk e táncolni velük. Aztán másnap korizni is elhívtak és szép lassan kialakult egy már fél éve tartó kapcsolat. Ahhoz képest hogy buliban találkoztunk minkettőnknek meglepetést okozott mert egyikünk sem gondolta volna hogy bulikban lehet ilyen értelmes intelligens normális értékrenddel rendelkező emberrel találkozni.. :)
2017. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Itt, ezen az oldalon :D
2017. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?
2017. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
3.: inkább ilyen kérdések legyenek, mint olyanok, hogy "a nők génjeiben kódolva van, hogy hazugok?" és társai.
2017. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egykorit egy boltban, ahol elkezdtünk beszélgetni.

A férjemet netes társkeresőn, 4 éve.

2017. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy utazás során teljesen véletlenül. A két exem pedig "haver haverja" alapon ismertem meg, onnan alakult ki több. Mindig jól éreztem magam egyedül (akkor is, ha évekig tartott), így sose kerestem céltudatosan párt.
2017. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Munkahelyen.

Az exemet pedig a Vörösmarty téren szilveszterkor.

2017. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is itt, menő 😃
2017. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy focimeccsen ismerkedtünk össze,2 éve.
2017. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Suliba folottem jart par evvel.Leveleztunk,aztan kesobb talalkozgattunk.5évet voltunk egyutt,kesobb szetmentunk aztan most ujra egyutt vagyunk.

Azota mindketten sokmindenen atmentunk,tapasztaltunk...S azert kozbe is jo baratsagba maradtunk, de kulon uton jartunk.

2017. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!