Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy lánnyal, de miért közömbös intimitás terén?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi, vajon ez normális, hogy az ismerkedés elején a lányok így viselkednek, hogy kiderítsék nem csak szexre akarom felszedni? Mindig kedves, felajánlok neki egy időpontot egyből igent mond, de ő nem közeledik felém, nem ad magától puszit stb. Tisztában van vele, hogy nem csak haverkodunk én adok arcára, szájára puszit, de ő nem viszonozza, Nem tudom, hogy vajon bizonytalan, vagy csak megnézi tudok-e érte küzdeni, ezért érdekelne, hogy a lányok mikor csinálják ezt? Nem vagyok nyomulós, szexet szóba sem hoztam mert korai lenne egyelőre, próbálok türelmes lenni, de azért töketlennek sem akarok tűnni.

2017. máj. 3. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm, ez érdekes. Nem lehet, hogy nem érdekli a szex, vagy szűz? Én ezt nem játszhassanak látom, hanem tapasztalatlansága akkor.
2017. máj. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam ilyen, amikor szimpatikus volt, kedveltem, mint embert, de nem volt meg a vonzalom. Adtam egy esélyt, hogy majd kialakul idővel az is.
2017. máj. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert egy intelligens, megfontolt lány, aki nem veti egyből magát az ember karjaiba.

Lehet hogy jártok, de ez még nagyon friss kapcsolat.

2017. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy hallott ezt az és fél megbizni benned màr
2017. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Felnőtt párkapcsolatok rovatban feltételezem felnőttek vagytok... így nem is értem a szex mint téma kerülését...

A felnőtt élet természetes része a szex...

Egy 16 évesnél még oké ez a téma kerülés... de egy felnőtt ember... eleve felesleges törni magatokat a kapcsolatért, ha aztán rossz a szex... jó szex nélkül soha nem lesz jó kapcsolat...

Egyébként vannak ilyen csajok, akik soha nem kezdeményeznek semmiben... nem csókolnak meg, csak visszacsókolnak, ha megcsókolod, nem bújik hozzád, csak visszabújuk... nem fogja meg a szerszámot amíg meg nem fogod a kezét és rá nem teszed...

Én 3 évet éltem egy ilyen csajjal... egy idő után lélekölő, ha mindig neked kell kezdeményezned és semmi spontanalítás nincs a kapcsolatban.

2017. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiszteletben kellene tartani más intimszféráját,nemtől függetlenül.Lehet,nehezebben oldódik,vagy a puszi nem dívi a családjában se,egyáltalán.Mond valamit az a szó,hogy introvertált?
2017. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy kevésbé sértő szinoníma a frigidre...
2017. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ez már? Kötelesség a puszi, vagy mi? 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, érezhető, hogy mikor akarjuk mindketten nincs kényszer.

L

2017. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!