Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bátran felvállalhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátran felvállalhatom a családom előtt, hogy idősebb férfivel ismerkedem?

Figyelt kérdés

Mivel már én is lassan huszonöt leszek, nem olyan szembetűnő a korkülönbség, mintha tizenhét lennék... A pasi az apám lehetne, de vonzódom hozzá, végre egy igazi férfi. És manapság talán már egész hétköznapi ez a korkülönbség de ne mis tudom...

A családomban nem volt ilyesmire példa, nagyon tartok tőle, hogy mit szólnának, ha felvállalnám. Nem rég költöztem el otthonról és hopp lett egy "idősebb gazdag pasim". Nem tudom elfogadnák-e, vagy elkezdenének összesúgni a hátam mögött...


2017. jan. 6. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Apám nemrég ecsetelte, hogy az egyik barátjának a lánya, aki az én általános iskolás osztálytársam volt és egy idős mint te, ugyanezt csinálta. 47 éves férfi mellett találta meg a "szerelmet", hogy úgy mondjam. Természetesen az apjával örök harag, kitagadás, miegymás. Amivel ugye nincs gond,( jó, hát van gond) mivel felvállalta a lány és a döntésének a negatív hatásait is tűrte. Megmondta az apjának, hogy ha ezt szeretné hát legyen. Majd mikor unokázhatnéka van, majd koppan. Természetesen a lány dolgozik, össze is költözött a pasival, szóval nincs anyagi hátrányban e miatt, csak ugye a családi harmónia megbomlása. Szóval, a lány 25 éves felnőtt és hozott egy döntést ami ő maga szerint a saját életét előreviszi, de fel is vállalta a negatív hatásait.

Ha te is fel tudod vállalni hogy mit fognak szólni a szüleid, legyen az jó vagy rossz, és tudsz majd ezzel tovább élni, akkor hajrá. Mindent bele.

A felnőtt lét is arról (is) szól, hogy felvállalod a tetteid következményeit.

2017. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm 18 évesen jött össze egy húsz évvel idősebb férfival és 6 éve együtt vannak. Már mindenki megszokta, a családja szereti a férfit, szóval miért ne? Ők tényleg szeretik egymást, nincs semmi különösebb érdek a dologban.
2017. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sohasem értettem azokat a szülőket akik a felnőt lányuk életébe ilyen mértékbe beleszolnak és ezmiatt kitagadják pl.

Anyámék hál Isten nem ilyenek.

Te életed,felnőt vagy és elis költöztél. Válald fel nyugodtan a kapcsolatod.

N24

2017. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Annó exemnis felvállalt. 18év különbség, anyuja kb 6évvel volt idősebb nálam. Viszekedés Állítólag volt miattam amikor elmondta. Aztán az első óra a méregetésemmel telt. Délután már azt kérdezte, higy mi mindent készítsen vacsorára? 4-5 évig éltünk boldogan. Aztán féltékenykedni kezdett, s szétmentünk
2017. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis kiderül, jobb, ha inkább elmondod. Azt azért nem mondanám, hogy "egész hétköznapi" a 20-30 éves korkülönbség.
2017. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1%

Ahogy haverom megnénekelte:


"Qrvának áll a világ..."

2017. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azert a kortol fugg... nalunk 10 eves korkulonbseg van (21-31), de soha eszembe sem jutott, hogy ezzel barmi problema lenne a csaladom koreben, nem is volt tema.

Viszont ez az "apam lehetne" korkulonbseg mit rejt? Mert nem mindegy, hogy 25-40 vagy 25-58 peldanak okaert. De egyet tudok neked mondani: ha idosebb pasid van, es meg jomodu is, akkor nem tudod kikerulni, hogy ne sugjanak ossze a hatad mogott. Ezt az egyet en 10 eves kulonbseggel is megtanultam sajnos.

2017. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évvel vagyok csak fiatalabb a volt barátnőm anyukájánál. Amikor összejöttünk, barátnőm még csak 17 éves volt.

A családja azóta is szeret, pedig egyszerű emberek, de azt mondták, nem a kortól lesz valaki jó vagy rossz ember.

Egyik lány barátom szülei meg 3 évből is már botrányt csináltak, pedig a lány már 20-on túl van.

Embere válogatja, ki hogy reagál rá. De ahogy #1 mondta: erről is szól a felnőtt élet, hogy felvállald azt, aki vagy.

2017. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szüleidtől függ. Enyémek pl nagyon elfogadóak, akárkit hoztam haza, vagy tudták hogy van/volt, nem morogtak. Normális esetben a szülő érdeke hogy a gyermeke boldog legyen, és ebbe NEM szólnak bele, max véleményt mondanak.


Ettől függetlenül hallottam már nagyon extrém eseteket, ahol senkit nem fogadtak el... De az ilyet sose értettem

2017. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért miért qva 6-os??!
2017. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!