Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kezdenétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki állandóan panaszkodik 1 hete egyfolytába. Azt nem kérdezi hogy én hogy vagyok de egyáltalán nem. Csak arrol beszél hogy milyen szarul van. De nincs semmi komoly betegsége csak ilyen pitiáner dolog miatt. Eddig szimpatikud volt meg tetszett de így. Mit kezdjek vele? Már kezd idegesíteni
2017. máj. 6. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgetnék vele többet, nem vagyok szemeteskuka
2017. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Micsoda dilemma..:D

Ha idegesít már most és nem is érdekled akkor hagyd a fenébe.

2017. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből kapcsolat így biztos nem lesz. Pont, hogy a legjobb énjét kéne neki hozni, de az a bizonyos "probléma" lehúzza őt a sárba. Csak lelki szemetesvödörnek használ(a nők rengetegszer csinálják ezt a férfiakkal). Pedig amúgy lehet, hogy jó fej lenne, de joggal gondolhatod, hogy ha egy piti dolog miatt így megzuhan, akkor egy igazi, nagy betűs probléma hogy hatna rá...
2017. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy legyél őszinte, és mondd ezt el neki, vagy egyszerűen csak lépj le, ne reagálj, ha keres. Ebből nem valószínű, hogy túl sok jó sül ki később.
2017. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezdzésen lejött a bőr a lábamról :c
2017. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!