Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek párkapcsolatot olyan férfival, akit molesztáltak vagy megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
Tudnátok férfiszámba venni az ilyet hölgyeim?
2017. máj. 4. 18:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Én egyről tudok, akivel már kezdtek, szóval nem lehetetlen.
2017. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy történt az eset.
2017. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha molesztálták, megerőszakolták... nem az ő hibája!


A kérdés az, hogy benne milyen nyomot hagyott és, hogy élte meg...


Ha tovább tudott lépni és egészséges férfi módjára él, természetesen.

2017. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2017. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
10%
Azért érdekelne a sztori, mert ha egy 50 kilós no eroszakolgatta 2 hónapig, az más, mintha 3 100 kilós kancigo támad rá.
2017. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

"Attól függ, hogy történt az eset."


Miért, milyen az az eset, ahol az áldozat a hibás, és ezért nem járnál vele?

2017. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

" Azért érdekelne a sztori, mert ha egy 50 kilós no eroszakolgatta 2 hónapig"


Nem értem, a 2 hónapiggal mire akarsz célozni. De mi van, ha egy 50 kilós nő erőszakolgatta? Akkor már a férfi is hibás, vagy mi?

2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Az ember nem úgy szokott ismerkedni, hogy "szia, xy vagyok, anyám-apám alkoholista, hétvégente pedig molesztált a nagybátyám"


Mire az ilyen fajsúlyú dolgok kiderülnek az ember már általában kapcsolatban van.


A jelenlegi állapotán múlna, hogy kezdenék e vele. Az emberek java hordoz valamilyen traumát, nem mindegy, hogy hogyan kezeli és hol tart önmaga újbóli felépítésében.

2017. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne vehetném férfiszámba? Nem tehet arról, hogy megerőszakolták. Vagy azt kéne gondolnom róla, hogy biztos túl rövid szoknyát húzott, azért molesztálták?
2017. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
0%
A férfiakat a nemi erőszak veszélye csak a sitten fenyegeti, szóval aki nem kerül sittre azt nem fogják megerőszakolni. Én 70 kiló vagyok, engem is party-ba vágnának a sitten, mondjuk a tököli börtönbe, ahol sok a b.u.z.i, kan cigány, akikbe tombolnak a hormonok, de, ha egy férfi az ilyen tökölhöz hasonló helyeket megússza, akkor nem igen fogják megerőszakolni.
2017. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!