Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a haragom efelé a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a haragom efelé a férfi felé?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történ a dolog, de nem tudtam túllépni rajta. A helyzet az volt, hogy nagyon sokat ittam egy buliban, és a végén ezzel a férfival hazamentünk, ugyan nem feküdtünk le, de orál volt.

Na most igazából én ezt a férfit nem ismertem, csak a nevét tudtam, és józanon nem is jött volna be nekem. Nagyon rosszul éreztem magam másnap reggel, miután tudatosult bennem, hogy mit csináltam. Undor fogott el, ha csak arra gondoltam, hogy csókolgatott, meg hogy a számba vettem a farkát. Azt se tudtam, hogy előbb lefürödjek vagy fogat mossak?

És igenis ezért valahol őt hibáztatom, mert ő fele olyan részeg se volt mint én, látta, hogy alig állok a lábamon, gondolhatta volna, hogy nem vagyok beszámítható. Én legalábbis a helyében gondoltam volna arra, hogy lehet, hogy józanon nem akarná. Viszont én meg lelkileg tök szarul voltam, elegem volt mindenből, azért is ittam olyan sokat, és úgy voltam vele, mindegy, hogy kivel, meg mit csinálok, már nem számított. De a lényeg, hogy józanon nem csináltam volna.

Mit gondoltok, hibás volt a férfi ebben, vagy magamnak köszönhetem és úgy kellett nekem?

L/21


2017. máj. 7. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor jogos, ha lenyelted.
2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezt magadnak köszönheted. Nem erőszak volt. Úri ember lehet, nem élt volna vissza a helyzettel, de ez a te sarad.
2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem akarlak megbántani, de úgy kellett neked.. őszintén, leiszod magad, plusz be is ismered, hogy nem számított, hogy kivel mi lenne. Nem is érdekelt, ezért is tetted meg.

A pasik tudják, hogy a részeg nőket a legkönnyebb ágyba vinni, mert nem beszámítható.

A magad hibája, élj vele. Majd megtanulod, hogy legközelebb ne csinálj ilyeneket :)

2017. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Máskor vigyázz ne idd magad se.gg részegre és akkor nem fogod senki olyan farkát les,zopni akiét nem kellene!


Te,gyedül te vagy a hibás,mert nem tudod hol van a határ! Se ivásban,se szexben!

2017. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Erőszaknak én se gondolom, közel se, nem is említettem ilyet sehol.
2017. máj. 7. 22:19
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de van egy üveg Gin-em, ha gondolod szívesen átbeszélem veled :P
2017. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

Te vagy magad alatt, nem is barátokkal mégy el, bár valahol azért még is csak erőszak volt, hiszen gondolom tiltakoztál a szex iránt, ezért nem is lett semmi. Akaratod ellenére szopatott meg.

De nézd, nem tudlak sajnálni, mert te ittál.

Az alkohol és a fájdalom, hogy valaki bántott, nem mentség.

2017. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 acelsziv ***** válasza:
82%

"azért is ittam olyan sokat, és úgy voltam vele, mindegy, hogy kivel, meg mit csinálok, már nem számított"

Akkor most mit sír a szád? Odaadtad magad neki? Igen? Számított? Nem.

Tanulj az esetből és örülj, hogy nem vágtak partiba vagy négyen és az erről készült fotó és videóanyag nincs szétterítve az ismerőseid között...

2017. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

"én meg lelkileg tök szarul voltam, elegem volt mindenből, azért is ittam olyan sokat, és úgy voltam vele, mindegy, hogy kivel, meg mit csinálok, már nem számított."


Ha nem írtad volna ki a korodat, 16-nak gondoltalak volna. Itt nem a pasas cseszte el, hanem te. Aki nem bírja a piát, minek iszik? Vagy másképpen: aki qrvának áll, ne csodálkozzék, ha b..szák. :)

2017. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
A pofám leszakad! Csatak részegre iszod magad, aztán leszopsz egy ismeretlen embert, és van pofádon bőr másokat hibáztatni?? Nézz már magadba, te agyatlan lotyó! Egy fostalicska vagy, nem több!!!!
2017. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!