Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, hölgyek! Amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek! Amikor azt mondjátok, hogy "teperjen" a férfi akivel ismerkedtek, ez alatt mit értetek?

Figyelt kérdés

Mert csak így írva és kimondva, nem hangzik túl jól ez a kifejezés. Különösen úgy nem, hogy ez egy elvárt, alap dolog, szóval kikerülhtetlen.


De mit is takar ez? És mit tesztek közben ti? Hogyan kell ezt elképzelni?


(Sajnos olybá tűnik, hogy a normális randizás, ismerkedés nem létezik, szóval, hogy ketten akik egymásnak szimpatikusak azok elmennek pár közös programra, beszélgtnek stb. és úgy kedvelik egymást. Pedig de szépen hangzik. De úgy tűnik a felmérések alapján, hogy a teperés elvárt lett a női oldalról. Ami nem egyszerű, mivel nem minden férfi szolgalelkű. Persze gesztusokat jó érzés tenni, de valahogy a "teperjen" szó, számomra nem éppen az egészséges gesztusok /alap udvariasság, lovagiasság, kisebb gesztusok, és az inkább jelképes ajándékozások pl/ képét vetíti fel, hanem egy sokkal rosszabb dologét...)



#nincs kedvem most #kulcsszavakat írni
2017. máj. 2. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

" normális randizás, ismerkedés nem létezik"


már miért is ne létezne?

2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1


Sajnos sok nőtől hallani a "férfi teperjen" (mert azért van), "a férfi dolga teperni", "nekem nem kell tennem semmit, mert nő vagyok, hódítsanak meg".


Én meg már lassan "éliennek" érzem magam (a földön nem él ilyen), a naív koncepciómmal, amit a kérdés végén írtam.

2017. máj. 2. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Te értelmezed rosszul a teperést. A teperés alatt azt értsd, amit a magyarázatod utolsó részében írtál. Legalábbis, normális lányoknál így megy.
2017. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

volt egy kerdes ot is irtam h nonek csak masodik a pasi kulseje ellso h klegyen ki allasa magabiztos legyen mert az vonzo nekünk elso sorba de ez nem jelenti h csuny is lehet mert azér ritkan nedvesedek be ojantoll de oszintenmegmondom vollt rap elda es meg o csalt meg, de rondabb volt a csaje


szval teperjen at jelenti h legyen velem maga biztos es nem erdekel h bulibna jampizon mert van aki nem ojan tipus csak nekem mmutasa meg h o egy joarc csavo

es nyilvan en is jo arcomat mutatom ha teccik a srac enyi

2017. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3


De az a rész meg, számomra nem "teperés", hanem sima dolgok, amiket ráadásul mindkét fél megtesz (na jó, férfiként talán kicsit többet, de abszolút nem vészes dolgok ezek) és nem is értem, mitől lett ez "teperés" a nők szótárában? Tényleg van olyan aki nem ilyen?


Istenbizony azt gondoltam, hogy a teprés az a "menj e kutyába és csinálj meg mindent amit ""őfelsége"" kitalál"... (Ilyen Mézga Géza - Paula Rezovits szinten)

2017. máj. 2. 21:41
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Bocsánat, nem beszélek cigányul.

2017. máj. 2. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
ez magyar csak diszlekszias vagyok te raszista!
2017. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A teperes nekem az, hogy keressen, akarjon engem, probalkozzon. Tehat irjon pl. ha nem jelentkezek, jegyezze meg mit mondtam melyik a kedvenc csokim, mikor van a szülinapom. Szoval kicsit eröltesse meg magat, hogy tetsszen nekem es megkaphasson. Szerintem a legtöbn nö ezt erti alatta, nem az esz nelküli ugraltatast.
2017. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Mutassa ki, hogy érdeklem, felejtse ezt a gyerekes taktikázós "most nem keresem x napig, nehogy azt higgye, hogy " baromságot. Legyen udvarias, hívjon meg, keressen rendszeresen, legyen érdeklődő, de ne olyan, mint valami vallatótiszt, ne érezze cikinek, ha szeretne velem időt eltölteni.


Igen, alap elvárás. Miért ne lenne? Bárhol találunk olyan pasit, aki sz-rik a fejünkre, a kva anyánkat hogy nekünk olyan kell, aki érdeklődik és erőfeszítéseket tesz ennek érdekben :D :D Vagy nemértelek

2017. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Tehat irjon pl. ha nem jelentkezek"


De fordítva is előfordul-e, hogy Te írsz rá? Jó, randi után ő írjon először, de ha mindig ugyanaz a fél "ír rá a másikra", akkor az hamar egyoldalúvá válik. Én szívesen írok, nem azért mondom, de jó néha, ha rám is rámírnak. Jó viszont is érezni az érdeklődést.

2017. máj. 3. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!