Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha valaki így szólítana le? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz, ha egy általatok csak látásból ismert fiú leszólítana titeket az utcán (teljesen normálisan, nem bunkó módon) és félrebeszélés nélkül (értem ez alatt a "mennyi az idő", "hol van ez meg az a hely" jellegű kérdéseket) megmondaná, hogy tetszel neki és ismerkedni szerete veled? Elutasítóan állnátok hozzá? Hogyan reagálnátok ha tetszik az illető, és hogyan ha nem?

Még nem szólítottam le lányt utcán és kiváncsi vagyok a véleményetekre. :)


2010. máj. 15. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ez tudod, olyan dolog, ha bejönne a pasi akkor örülnék neki, ha nem jönne be akkor meg nem! :)
2010. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Odamennék egy csajhoz abban a piros sárga csíkos Tom Tailor ingemben egy k*rva jó szőke csajhoz úgy, hogy 27 perccel azelőtt 4 fújás Armani Code parfümöt használtam a 1-1 a nyakamra/ galléromra, 1-1 pedig kicsit a fülem mögé kicsit az arcomra. Ha a karomba felvenném hány fokkal görbülne jobban a mosolya felfele, illetve mekkora pulzusszám növekedésre számíthatnék részéről?

Ráérek, mi? :D Érzéseket nem lehet előrejelezni!

Ha megkérdezném ha leöntenélek pofán vágnál-e, azt mondanád semmi baj, hiába írnál nekem ide bármit, 98% hogy a valóságban nem az történne!!

2010. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldeném el az tuti!

Ha tetszene, akkor örülnék neki, ha nem akkor finomal megmondanám neki. Ennyi. De örülnék már annak, ha így megtalálna egy helyes pasi. :D

De am ha van kiszemelted kérdező, akk légy bátor, nem kell félni, a kudarctól meg ne félj, mert ha nem próbálod meg, akk bánni fogod! :)

2010. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Én próbáltam már így, és el lettem küldve a jó büdös francba.

Mondjuk nem is bánom, ha ilyen típusú lány akkor azt jelentette melléfogtam.

23/F

2010. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jó a fellépésed, akkor biztos. Ha értelmesen fogalmazol és van kisugárzásod és lehet rajtad látni is, hogy tetszik neked a csaj, akkor az első 1-2 mondatban tök8, hogy mit mondasz. Igen, mertem már így is oda csajhoz és sikerrel.


Amúgy ilyen mennyi az idő, meg ilyen baromságokkal gázabb leszólítani valakit. Én egyből úgy kezdeném, hogy "szia! láttalak már párszor, te is itt laksz a környéken?" csak nehogy olyan választ kapj, hogy "nem, csak a pasimhoz járok ide minden nap" :-D

2010. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elküldeném, van barátom :D
2010. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!