Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha így szólítana le egy csaj? .

Figyelt kérdés

Gimimből tetszik egy srác, de még sosem beszéltem vele, így szólítanám le, ha nem gáz:D ->

Az egyik bnőmmel megbeszélem előre, hogy majd mikor elsétálunk a folyosón (a srác) előtte, akkor színleljük vitatkozást, pl. hogy hogy írják a "muszáj" szót.:D Aztán odalépek hozzá, és : "Szia, bocsi, kérdezhetek valamit? Hogy írják a muszáj szót?:D". Válaszol, aztán elmegyünk (persze előbb megköszizzük a válaszát:D). Pár perc múlva arrafelé megyünk vissza, és megint odalépek hozzá (mosolyogva/vigyorogva): "Szia, bocsi, kérdezhetek megint valamit? Nem tudod, hogy a XY tanárnő van-e ma suliban?". Válaszol, aztán elmegyünk. És ha szükség lesz rá, akkor lesz egy 3. odalépés is: "Szia, bocsi, kérdezhetek vmit?:D (nevetve:D) Hogy hívnak?:)". Aztán ha tudok, elkezdek vele beszélgetni, ha pedig nem, akkor eljövök, és majd keres Ő, ha akar. Arra lennék kiváncsi, hogy vajon humorosan (ahogy én is) fogja fel a dolgot, vagy idegesítőnek fogja tartani ezt az egészet?

Amúgy évfolyamtársak vagyunk.

16/L


2009. ápr. 22. 20:40
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Jaa. Ha nem lenne érthető: Az első odalépés előtt azért vitatkozunk a bnőmmel, hogy a muszáj szót "j" vagy "ly"-vel írják.:D (de ez csak egy példa, még nem biztos, hogy ez lesz a kérdés (de azt ráérek még kitalálni.:)).
2009. ápr. 22. 20:45
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kicsit hülyének néznélek, meg szerintem elég átlátszó, de bejöhet :D Mindenki más,ha tetszel neki, akkor biztos örülni fog neki
2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
:D Igen, én is attól félek, hogy hülyének fog nézni...:D De a végén leeshetne neki, (mikor a nevét kérdezem), hogy miért volt ez az egész...
2009. ápr. 22. 20:47
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha már a nevét kérdeted, akkor biztos le fog esni neki, h miért :D Aztán ha szimpatizál akkor szerintem viccelődni fog, jópofának tarja az egészet.
2009. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ha az első odalépésnél bunkó lesz, vagy ilyesmi, akkor a másodszor nem fogok odalépni.(:
2009. ápr. 22. 20:53
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos!

Mondjuk ki tudja hogy fogadja?

Szerintem attól függ, hogy épp milyen állapontban van!!!

Tuti le fog esni neki a dolog, de nem gáz!

Bárcsak engem is leszólítana így valaki:D:D

2009. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Nagyon félek, hogy hogyan fog reagálni... eddig úgy tűnt, hogy rendes, meg kedves, meg aranyos fiú.:P (Nem az a kemény suli legmenőbb egocsávója.:D) Remélem nem lesz kiakadva.:D És remélem megmerem kérdezni.:) Csak az első nehéz, a többi már egyszerű lenne...

2009. ápr. 22. 21:04
 8/28 A kérdező kommentje:
Létszi válaszoljatok mééég!:D
2009. ápr. 22. 21:18
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűbb ha megkérdezed " Szia Bocsi . Elég szimpatikusnak tünsz!!! Megkérdezhetném jó vagy e XY-bőől??" reméljük a válasza igen! " Tudnál nekem segiteni ?" ;)
2009. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Én a három kérdést egyszerre tenném föl.

Odalépsz hozzá az első kérdéssel, tiszta sor.

kiszólsz a barátnődnek: ugye megmondtam, hogy úgy kell írni?

aztán vissza a sráchoz: Akkor megkérdem azt is, hogy...

És egyébként hogy hívnak?/tényleg XY a neved?

És innen már azt kérdezhetsz, amit csak akarsz. Vagy beszélgettek egy jót, vagy hamar lezárja a beszélgetést, vagy akármi történhet. :) De persze ezt a 23 éves fejemmel gondolom így, ki tudja, a 16 éves srácok hogy viselkednek :D

2009. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!