Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az idősebb pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb pasiknak jövök be?

Figyelt kérdés

Elég kislányos arcom és alakom van, úgy gondoltam, hogy a férfiaknak a nőies nők jönnek be, mert egy "kislányos" lánnyal nem tudnának semmit sem kezdeni semmilyen téren.

Pedig én nem nekik akarok bejönni, hanem a fiatalabbaknak.

Nem tudom elképzelni, hogy egy 30-40+os pasival feküdjek le, a hideg ráz tőle.

Lehet a külsőmből adódóan azt hiszik, hogy naiv vagyok, ezért hajtanak rám? De akkor a fiatalabbak miért nem?

Van erre valamiféle magyarázat? 25N


2017. máj. 9. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és milyen vagy belsőre?

mert a lényeg kimaradt...

és csak a dugásról van szó, vagy komoly kapcsolatról is?


24F

2017. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatról, bár azt nem tudom, hogy mit akarhatnak tőlem az idősebb pasik, mert élből elutasítom őket. Minden bizonnyal szexet.


Nyugodt, csendes, mosolygós természetem van,

szóval nem vagyok se bulizós, se pörgős.

2017. máj. 9. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:

#2:

és inkább pozitív vagy negatív? :)

azért ez fontos!

2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert vannak, akik keresik a romlatlan kislányos természetet. :) Örülj neki, hogy ilyen vagy, 40 évesen is majd 30-nak nézhetnek.
2017. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Miért ráz ki a hideg egy 30+ -os férfitól? 25 éves vagy, egy 31-32 éves pasi pont hozzád illene korban - jó, persze, a negyvenes korosztály már "too much" neked, az érthető.


Keresik a fiatalabb lányok kegyeit, akik hamvasak, életvidámak, pörgősek, ruganyosak, vagányak, belevalóak, a korukbeliek már be vannak savanyodva, életuntak, rigolyásak, ilyen-olyan bajaik vannak és már ráncosodnak is, ráadásul gyereket akarnak(vagy ha nincs, szeretnének)... Rád találhat egy korodbeli is, ha az élet úgy hozza, de neked is tenned kell ezért - ha megtetszik valaki, hívd fel magadra a figyelmet, flörtölgess, szemezz, mosolyogj.

2017. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Azert 25 eves felnott nokent ne legyen mar ennyire megdobbento, hogy 30-40 kozotti pasik kikezdenek veled :D. Ezt kb. mintha egy 17 eves ijedt tinilany irna :D.
2017. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nőre vágyom <3
2017. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha szembejönne veled az álompasi, akivel minden stimmel, és megmondaná, hogy ő már harmincvalahány éves, akkor elfutnál, mi? :D
2017. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, a veled egyidőseket jobban érdeklik a nálad fiatalabb lányok.
2017. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as, nem, de ha kiderülne, hogy csak szexet akar, akkor igen, hajítanám el, ahogy illik.
2017. máj. 9. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!