Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ebben az esetben mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben mikor kezdenétek el ismerkedni? Vagy egyáltalán keresnél magadnak új párt?

Figyelt kérdés

Adott egy negyvenes éveiben járó férfi.

Akinek a felesége január végén meghalt(rákban),20 évet voltak együtt.

És az apuka egyedül maradt 4 gyerekkel.

Ha ti lennétek ez az apuka keresnétek magatoknak új párt?


2017. máj. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éveket gyászolnék.... Szexuálisan évekig nem gondolnék senkire sztem...
2017. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy mekkorák a gyerekek.. inkább velük töltenék idő, minthogy azon fájna a fejem,hogy a szeretett feleségem pótlékát keressem.
2017. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbb a srácokkal fűzném szorosabbra a kapcsolatot, hogy érezzék, hogy mellettük állok aztán utána gondolkodnék csak ilyeneken. 4 gyerek meg azért jó időre lefoglalna főleg, ha szórás is van nemben/korban.

30/f

2017. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RoseTyler ***** válasza:
100%
Apám úgy másfél év után kezdett új párt keresni. Ő egy tízessel idősebb volt, gyereke is csak én vagyok egyedül, és akkor már 20 éves voltam. Azóta már megtalálta, akit keresett, bár volt egy-két zsákutca közben. 32N
2017. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy a gyerekek:van egy 19,egy 14,egy 12 éves fiú és egy 8 éves lány.
2017. máj. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!