Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők (akár férfiak)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők (akár férfiak)! Titeket mennyire zavar, hogy ha valakinek telt ajkai vannak? Kizáró tényező lehet nálatok? (Férfi vagyok. )

Figyelt kérdés

Nos hát, igen. Eléggé féltek/dúsak az ajkaim, és érdekelne, hogy mások mit gondolnak róla. Képet nem fogok senkinek se küldeni róla.

(Nem igazán tudtam, hogy melyik témakörben írjam, ez tűnt a legmegfelelőbbnek.)



2017. máj. 12. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag azokkal jó csókolózni, akiknek teltek az ajkaik. Nők plasztikai műtéttel szokták néha teltebbé tenni...
2017. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Klassz az!- ha nem olyan 'Kaszatibis" p-csa száj....
2017. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, bár férfi vagyok, szintén elég vastag az alsó ajkam, mondták is már a nők, hogy jó csókos és szép szám van. :D

Nem baj az, nekem a vékony csík száj nem annyira jön be nőknél. 29F

2017. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Pont, hogy nagyon vonzó, ha valakinek telt ajkai vannak!! L
2017. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számomra vonzó, de férfiaknál a 'csíkszáj' sem zavarna.

(Nem az alapján döntök)

Az viszont zavarna, ha az a telt ajak plasztikázott lenne.

Férfinél - szerintem - nagyon gáz, bár a legtöbb nő is 'túltolja', és inkább röhejes, meg k*rvás lesz a műtét után, nem pedig vonzó.

2017. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:DD Sikeresen elképzeltem, hogy hogy nézhetnék ki, még ha pluszba fellenne töltve, és tul jót nevettem:D

Termeszetesen ilyen nagy, nem kellett hozzá segítség.

Köszönöm a válaszokat, biztató így a helyzetem :D

2017. jún. 14. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen nem múlik semmi.

Ha már külsőségek, akkor összhatás

2018. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

Nem tudom hány éves vagy, de gondolom kapsz majd pár bókot.

Biztosan lesz olyan is, akinek nem feltétlenül jön be, de legtöbbször egy nőnél nem ez a fő szempont párkeresés tekintetében. Az ápoltság, stílus, kellem és illem, bizalom sokkal fontosabbak.

Idővel - kb. 40-től - a férfiaknál is csökken a kollagén mennyisége, rugalmassága, úgyhogy várható, h. "össze fog menni" egy kicsit. De gondolom, az még odébb van...

2018. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!