Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a tesóm barátja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a tesóm barátja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

/Igazából nyílván tudom hogy semmit, de valahogy meg kellett fogalmaznom a kérdést/

A helyzet, hogy a nővérem összejött egy sráccal, kb 1 hónapja, elég sokat lóg nálunk, tesómmal közös a szobánk..

Elmegy a gyerek, személyiségével semmi gáz, tesómmal is jól megvannak..csak zavar, kellemetlenül érzem magam, ha a szobába vannak, hogy tuti azt hiszik, hogy direkt fülelek, meg tuti zavarok..de az az én szobám is, és unom, hogy örökké én menjek el, meg már alig vagyok otthon ez miatt:/

Az a baj, hogy anyám "dilije" az, hogy a srácnak kell hozzánk jönnie, mert félti a tesóm, vagy nem tudom és ha mennek valahova, akkor is örökké el kell jönnie szegény kölöknek tesómért és innen tőlünk mennek vhova, ha mennek, tiszta gáz:D

Szóval vélemények? Akiknek közös szoba van esetleg tesóval?

Nyugtassatok meg egy kicsit légyszi:)



2012. júl. 14. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olyankor próbáld magad v lefoglalni, v ha van rá alkalom, vagy hely, máshol saját kis zúgot kialakítani:D
2012. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kösz a gyors választ:D

de ha lesz egy új? vagy azt is?:D

2012. júl. 14. 00:30
 3/13 A kérdező kommentje:

ez ok, második, de én vok otthon, most én "meneküljek"

úgy haragszok ezért anyura, ja meg sztem ők is...

2012. júl. 14. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
rakjál be olyankor fülhallgatón mp3-at és foglald el magad, fel se fog tűnni h ott vannak. táncolhatsz is hozzá :D ha nem tetszik nekik majd kimennek a konyhába :D
2012. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a húg vagy, akkor sztem illik neked...v nem tudom. De értsd meg őket. Lógj a haverokkal, de tlg külön szoba jó ötlet
2012. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mindegy, majd megszokom..úgyis csak a nyár ilyen, márcsak röpke másfél hónap és suli, majd nem lesz ekkora ittlevés..csak mondjuk este gáz

áá kivagyok:D

2012. júl. 14. 00:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerezz te is vkit, és akk ők menjenek..v ha oks, akk gruppen:D
2012. júl. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7. sztem nem neki kéne őket megértenie, hanem őnekik kéne őt megérteniük.

gyerekek még, az anyuci nyakán lóg a tesója. majd ha felnő és saját lakása lesz, oda megy a párjával és akkor viszi fel a SAJÁT lakásába, amikor akarja.

2012. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7. és sztem nem arról van szó h nem érti meg őket csak számára kellemetlen a szituáció, zavarja a dolog
2012. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9..haha:D

ezért nem jövök össze az első fiúval akit meglátok..nálam ez hosszabb folyamata, vagy pont a véletlen műve..nem jön így csettintésre, hogy na én akkor most szerelmes leszek..

2012. júl. 14. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!