Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb társkereső oldal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb társkereső oldal, férfi szemmel?

Figyelt kérdés
Pasiknak totál más egy ilyen oldal, mint a nőknek, azért tettem a kérdés végére. A tinder egy vicc. Badoo nem rossz, de már ott is egyre több a fizetős funkció és fogalmam sincs a "you dont matched yet" mi alapján dől el, amikor írnék valakire. Love pont hu...ehhh...a páratlanra meg szinte senki nem regisztrál. Nektek melyik jött be?
2017. máj. 14. 18:12
 1/4 anonim válasza:
83%
rosszlanyok.hu a legjobb!
2017. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tinder nekem a legjobb. Ott nem működik az ego tuning, a facebook regiszráció is egy jó szűrő, és ingyenes, csak extra dolgokért kell fizetni.

Más társkeresőkhöz képest a tinder az ég, a többi meg föld. Próbáltam: parom.hu és aliasai, randivonal, paratlan, twoo, badoo, elittárs (a legalja).

2017. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En nyomtam, egyezest kapni...eleg lutri. Nekem az idomet veszi, hogy napi ketszer huzogassam a kepeket jobbra:D

Egyszerunek egyszeru azt el kell ismerni

2017. máj. 14. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb. Mindenhol ugynaz a söpredék van fent. A pasik szeretőt keresnek, a nők pótpukát meg eltartót (gyerektelen nő szinte nincs is), közben a színvonal a béka feneke alatt. Nemhogy értelmes gondolat, de még beszélgetni, helyesen írni sem tudnak.
2018. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!