Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy lány ráír arra a fiúra, aki tetszik neki, valamilyen ürüggyel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, de csak egyszer váltottunk pár szót, mikor egy társaságban voltunk és azóta nem találkozunk, valószínűleg nem is fogunk, tehát nincs már lehetőség sehol beszélgetni. Láttam róla egy képet, amivel kapcsolatban lenne egy kérdésem és arra gondoltam, ráírok ezzel facebookon, viszont gyanítom, hogy elég levágós, mert amúgy megkérdezhetném ugyanazt a dolgot bármelyik másik haverjától is. Szerintem első gondolata az lesz, hogy azért írok pont rá, mert akarok valamit, de ez mennyire ciki szerintetek? Nem vagyok egy kezdeményező típus, de sajnálnám, ha nem tudnám őt megismerni.

23/L


2017. máj. 16. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van veszteni valód?

Szerintem nincs.

Hajrá!

2017. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Hajrá!
2017. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal még egyetlen lány fejét sem téptük le ilyen miatt.
2017. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed ne keresd.23 évesen kezdhetnél már annyira felnőni,h a játszmákat elhagyod.Ha érdekel a srác ne akarj mást mutatni,hanem azt,hogy érdekel!
2017. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs vesztenivalóm, max annyi, hogy elmondja a többieknek, hogy írtam és röhögnek vagy ilyesmi. De akkor meg magukat minősítik.
2017. máj. 16. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, soha nem volt az. Sőt én nekem nagyon pozitív jelentésű lenne.
2017. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a barátommal, szerintem nem az.
2017. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok mert látják esetleg mások,hogy írtam és lehet ,h kinevetnek és az ciki lenne,bocsikaaa :)
2017. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Sok sikert!


33F

2017. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a megnyilvánulásod inkább tini párkapcsolat kategória. Ciki ráírni a fiúra, meg ürügy kell... minek? Miért ne lehetne megírni az igazat? "Helló,a múltkor jót beszélgettünk, szimpatikus vagy, szívesen folytatnám." Ennyi. A játszmázással kikergeted a férfit a világból. A férfiak nagy része nem ért a célzásokból meg a jelekből. Ezt én is elszúrtam párszor. Célozgattam, kellettem magam, el akartam érni, hogy a fiú teperjen (akkor még hallgattam anyukámra, hogy a fiúnak KELL kezdeményezni), aztán addig kombináltam, amíg lecsapták a kezemről a pasit. A mit fognak szólni a haverjai meg aztán mindent visz. Legutóbb gimiben aggódtam ilyen miatt.
2017. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!