Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek, ha csak egy ilyen szintű pizzériába vinnének titeket első randira valami flancos hely helyett?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 17. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A panzió rész megijesztene, hogy meg akar dugni azonnal, és nem utaznék le Szombathelyre, de nem értem, mi baj a hellyel. Legyen finom a pizza, ennyi a fontos.
2017. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a panzió a lényeg... :D Nem feltétlen erre gondoltam, csak egy ilyen szintre.
2017. máj. 17. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogy is, ha szimpatikus a másik, egyáltalán nem gond. Persze nem mindegy, hány évesek vagytok, esetleg mennyire komolyak már (menő munkahely, ilyesmi), de simán jó. ;-)

Meg nem muszáj órákat ott ülni. Itt a jó idő, előtte/utána pl. sétát is be lehet iktatni ;-)


Sok sikert :-)

2017. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ne itt reklámozd a céged!
2017. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez nem reklám! Ha akarnám konkrét helyről is kikérhetném a véleményem, az sem lenne reklám! Ez csak egy példa! Fú de magyar hozzáállás... mindenben rosszat sejtő...
2017. máj. 17. 20:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a pizzàjuk😊 szóval inkább ez, mint a puccos. Amúgy persze nem, hogy lenne màr a puccos hely elvàrás?
2017. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy szimpla séta is elég első randin vagy egy kávé valahol. Am ez a hely sztem teljesen jól néz ki. Amelyik lány megsértődne az csak róla árul el valamit. Valami nem túl pozitívat.
2017. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond a hellyel? Felénk minden beülős hely így néz ki. A gáz az lenne, ha egy sarki állós büfébe hívnád meg.
2017. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi konkrétan egy nyitott sörözőbe mentünk első randira
2017. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A hollywood pizza is jó itt, illetve most a mamma miara kattantam ra.

26N

2017. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!