Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a focista fiúk vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a focista fiúk vannak előnyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban a 20év körüli korosztály válasza érdekelne.


Ha van egy srác aki mondjuk egy kisebb NB3-as csapatban focizik vagy pedig mondjuk ha foci játékvezető (akár ugyanúgy játékos múlttal) a focista élvez nagyobb pluszt?


Köszi a válaszokat előre is!



2017. máj. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Plázapitcháknál lehet,hogy előny.Én nem vagyok az a tipikus szép csaj,de engem inkább az érdekel,hogy tényleg lelkesedéssel csinálja.
2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ekkora idióta kérdést. Azt se tudom mi az az NB3, nem érdekel a foci.
2017. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1-es köszönöm, hát de nyilván azért anyagi vonzata is van annak a ki már NB1-2-3-ban játszik, gondolom az elég sokat számít, meg hogy mennyire tud menőzni a barátnők előtt?!
2017. máj. 18. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Azok a fiúk vannak előnyben, akiknek semmi közük a focihoz.
2017. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
És azért idióta a kérdés, mert te nem tudod, mi az az NB3, és nem érdekel a foci? :D Te szerencsétlen...
2017. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért idióta, mert egyáltalán semennyire sem érdekel, és ahogy egy előző hozzászóló írta, az van előnyben aki nem focizik egyáltalán. :D
2017. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez pont az a korosztály amikor ha valaki még mindig nem fér oda néha -néha az NB1 kispadjára annak érdemesebb nézni valami polgári foglalkozást is....persze aki jól helyezkedik a pályán kívül is az egész jól dőzsöl az NB3ban is. Csak furcsa lehet majd amikor a "foglalkozásom:focista" szövegnél még a sport fanatikusok sem tudják ki vagy....
2017. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lesz..rom a focit.

A külsőt és az emberi értékeket nézem. Minden más csak ezután jön.


Kérdező, párom nem focista, tescoban árufeltöltő, mégis egy párt alkotunk 4 éve. Hogy is lehet ez? Valami csoda történik itt? Jééé.. hát én se tudom..


Nevetséges a kérdésed. Az IQ-szinted miatt nincs még párod, ami a kérdéseden is tükröződik.

2017. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Manapság ha megkérded valakitől hogy mi a hobbya, az esetek 90%-ában a foci és a gyúrás lesz az, rosszabb esetben csak a gyúrás. Mindenki egy kaptafára épül, és valamiért az a fixa ideájuk, hogy a lányoknak minden vagyuk az, hogy erotikus képeket küldözgessenek magukról idegeneknek. Bár elképzelhető hogy vannak ilyenek.
2017. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit elcsépeltnek érezem. Mindig meg szoktam ilyenkor kérdezni, hogy mit jelent számára ez a sport és az alapján ítélem meg. Ha nem érzem azt, hogy ez neki személyes, semmivel nincs előrébb. Viszont azt szeretem, ha nyitott rá vagy ért hozzá (ehhez is), volt focista párom, aki tanítgatott, elvitt meccsekre, együtt szurkoltuk végig a VB-t... :)) Tud ez is klassz dolog lenni, mint bármi más, csak ne divatból csinálja, hanem szívből. Nem a foci vonz, hanem a szenvedély valami iránt.:)


20l

2017. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!