Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat hányszor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat hányszor kell randira hívni átlagosan?

Figyelt kérdés
Valahogy azt tapasztalom, hogyha egyszer sem említem meg, vagy egyszer rákérdezek de nemet mond és akkor nem erőltetem tovább, akkor azt kapom hogy tutyimutyi, gyáva, félős kisegér stb. és ezért nem is kapok esélyt, viszont ha újra próbálkozok második, harmadik alkalommal, akkor az már zaklatás, meg letilt, megfenyeget, elterjeszti hogy pszichopata vagyok stb. Akkor mi az ideális? Akiknek sikerült ők hányszor próbálkoztak?
2017. máj. 19. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
1x.. aztán vagy jön, vagy nem.. Ha nem jön, akkor meg a véleményére magasról sz@rok rá!
2017. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer sem,az a biztos.Egyszer talán eljő az áldásos állapot ,hogy a férfinépesség jelentős része feléri ésszel nem ér annyit az egész!És akkor végre helyükre kerülnek a dolgok :D Mennyi depresszióba zuhant, kielégítetlen,önértékelési problémás nő lenne hirtelen :D
2017. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ezt hiszed, kettes? Nem szoktam ilyet írni, de XD.
2017. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyénfüggő. Mielőtt elhívod bárhova is, győződj meg róla, hogy te is tetszel neki, vagy egyáltalán érdekled-e. Mert ha nem, tök mindegy hányszor hívod el...
2017. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapból egy olyan embert hívsz el, akivel - látszólag - kölcsönös a szimpátia. Én elhívnám egyszer, és ha nem utasít vissza egyértelműen ("nem érek rá akkor", "XY dolgom van"), akkor maximum még egyszer, többet nem. Ha meg egyértelműen azt mondja hogy XY dolog miatt nem, akkor nyilván nem csinálok hülyét magamból és békén hagyom.
2017. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha lemondja, és érdekled, kutya kötelessége neki egy másik időpontot javasolni.
2017. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Kutya kötelessége, lol. Mintha ez valami fegyenctelep lenne..

2017. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Ha engem elhìv valaki, az általában így zajlik:

-Szia, lenne kedved jövő hét kedden délután találkozni?

-Hali, igen jó lenne, de akkor már programom van. Mit szòlsz a csütörtökhöz?

-Oké nekem az is jò.

-Szuper, akkor tali jövő héten. Puszi.


Ujjjha de bonyolult.

Vagy a másik verziò:

-Szia, tali kedden?

-Szia, ne haragudj, de nem szeretnék találkozni. Minden jót neked.


Uuuuristen de komplikált.

Ha az első esetben besértődsz, a másodikban meg további randikat követelsz, ne csodálkozz az eredményen.

19/L

2017. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, igen, tud komplikált lenni, merthogy nem feltétlenül így zajlik, ahogy leírod. Én még olyat nem láttam, hogy "ne haragudj, de nem szeretnék találkozni", csak csendet, "nem tudom"-ot meg a telefon hirtelen előkapását és birizgálását válasz helyett, pedig nem vagyok tizenéves.

Szóval hányszor kell hívni, ez volt a kérdés. Szerintem amíg nem koptat le egyértelműen vagy nem jön el randira. Én egy Igen/Nem-ig nem állok meg.

2017. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!