Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Ha a lány, nő akivel ismerkedtek pszichológushoz járna. Nem kötné rögtön az orrotokra, de befolyásolna ez valamit?

2017. máj. 20. 21:18
1 2
 1/19 Heart of Darkness ***** válasza:
Nem befolyásolna.
2017. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus nem befolyásolna, a pszichiáter már lehet :D
2017. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem, én is járok.
2017. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavarna, hogy látnok vagyok...
2017. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összeillenénk. Én semmi pénzért nem járnék oda...:D
2017. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit gondol az idelátogató felhasználó, nem? Úgysem velük ismerkedsz. Majd kérdezd meg azt a férfit, aki veled ismerkedik.
2017. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy mi az oka, de nem befolyásolna feltétlen negatívan.


Nekem is volt az életemben olyan esemény, amivel sokáig küzdöttem egyedül, a végén kerestem egy szakembert. Nem gondolom a pszichológiát sarlatánságnak.



Viszont előfordulhat olyan konkrét probléma, amivel nem biztos, hogy meg tudnék birkózni, ha a páromat érintené.

2017. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy miért jársz. Ha azért mint én is, akkor még rokon lelkek is lennénk, de ha mondjuk azért, mert pszichotikus vagy, akkor az negatívan befolyásolna.


Kizárást pedig az jelentene, ha "agresszív és látványos dühkitörések" miatt, mivel abból baj lenne később, ha rámtámadsz, mivel én ha megtámadnak, elveszítem a racionális gondolkodást (pánik? kiskori traumák?) és reflexből támadok vissza. És hacsak nem vagy nagy vagy erős, akkor te sérülnél meg jobban.

2017. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Alapból nem, az oka lehet hogy zavarna (nehezen kezelhető betegség pl.). Egy kapcsolat elején nem feltétlenül akar az ember súlyosan beteg társat, ha már közben fejlődik ki, akkor természetesen próbálom támogatni.
2017. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolna...ha tudnék és akarná még segitenék is neki amiben tudnék.
2017. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!