Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Zavarna titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarna titeket egy nőben, hogy fogszabalyzót visel, ha egyebkent helyes az arca es csinos az alakja?

Figyelt kérdés
29 eves nő vagyok.erdeklne, hogy álltok hozzá. Kerlek írjatok meg azt is, mennyi idősek vagytok!

2015. jún. 26. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem zavarna. Idővel úgy is lekerülne. 25/F
2015. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna.

Jó pont, hogy odafigyel magára és ezen belül a fogaira is.

Teljesen normális, hogy bizonyos dolgokhoz szükségeltetnek ideiglenes eszközök.

Az már más kérdés, hogy egy 29 éves nő miért agyal ilyenen.

Tán tetszeni akarsz valakinek és szerinted ez rontani fog az esélyeiden? :)


28/F

2015. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem,egyáltalán nem zavarna.

27F

2015. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, azt látom, hogy néhány országban szinte "divat" ilyet hordani, gyakorlatilag ékszerként funkcionál. Egyáltalán nem zavaró.
2015. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valójában mindig is zavart, csak korábban azt mondtak a dokik, 4 fogalmat kellene kihúzni hozzá. Viszont mostanra fejlődött annyit a technológia, hogy mar csak 1 fogat kellett kihúzni. Ezért most raszántam magam. Es érdeklődésem pusztán a kíváncsiság által vezérelt. Vajon a felnőtt férfiaknak tetszik-e, vagy sem. ;-)
2015. jún. 26. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna. 29/F
2015. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszik is a fogszabályzó. Szexinek találom.
2015. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem augusztusban teszik fel a felsőt és 2 fogamat kell előtte kihúzni!

Vajon ha én tettem volna fel ezt a kérdést forditott felállásban milyen válaszokat kaptam volna(valószinű zavaró válaszokat!)?

Egyébként válaszolva a kérdésre:nem zavarna,hogy foszabályzót visel!

28/F

2015. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de ha lenne egy ferfi, aki egyebkent tetszik külső es belső tulajdonságait tekintve, akkor biztos nem zavarna, hogy fogszabalyzót hord. Ezt csak feltételes módban írom, a páromnak nincs fogszabalyzoja.
2015. jún. 28. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Szerintem nincs ebben semmi kivetni való. Legalább teszel érte hogy szépen álljanak a fogaid.
2015. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!