Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire (és miért)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire (és miért) zavar titeket, ha egy lány pszichológusnak tanul?

Figyelt kérdés

Azért akiktől kaptam a furcsa reakciókat, nem úszták meg enélkül a kérdés nélkül, eddig azt tudom, hogy azért kapom ezt, mert...


-elvileg tőlünk tartani kell, mert mi manipulálunk/turkálunk a másik fejében és csomó szörnyűség, amit egy valamire való szakember(jelölt) nem csinál :)


-kattantak vagyunk (ahogy vannak a mérnökök között is, a dokik között is, köztetek is szóval talán nem ez a szak a gyűjtőhelyünk, persze tény, hogy sokan inkább maguk miatt választották a szakot és a saját gondok miatt az érdeklődés, de azért nem ilyen fekete-fehér ez)


-buták vagyunk, vagy baromságot tanulunk, vagy hülyebölcsészek, vagy akármi (erre nem tudok mit mondani, szerintem nem pont én leszek az, aki biztosít (vagy akar biztosítani bárkit) arról, hogy mi a tudomány lényege és haszna, ezt rátok bízom inkább :) )


Kíváncsi vagyok tapasztalatokra, meglátásokra, érvekre, mindenre (és szeretnék az elhallgatáson kívül valami megoldást találni erre :D ), csak komolyan nem értem, hogy onnantól, hogy ez rólam kiderül, a kedves ellenkező nem miért fordul el tőlem, vagy áll kritikusabban hozzám, vagy rosszabb esetben nem képes bennem mást (az embert vagy a nőt, vagy bármit, ami tényleg számít) észrevenni, csak ezt a tényt(értem ezalatt, hogy ezen rugózik akkor is, mikor már rég nem ez a téma (és nem is szeretném, hogy ekörül forogjon minden), onnantól meg például ha rossz napom van, egyből jön az intés mondván, hogy "én nem lehetek ilyen, hogy lehet nekem is bajom", ha esetleg szorosabb kapcsolat volt közöttünk és valami probléma felmerült, "oldjam meg én, mert én jobban értek hozzá", vagy ennek ellenkezője a "mit beszélsz te az érzelmeidről, ez neked csak tananyag").


Mindezt úgy, hogy jövőre végzek csak, szóval még annak sincs alapja, aminek lehetne. :D


Köszönöm a válaszokat és hogy elolvastátok hozzá ezt a regényt.:D

20l


2017. máj. 21. 02:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt a delikvensek tudnák megválaszolni.Engem nem zavarna,hiszen bizonyára intelligens vagy tehát biztos lehet veled értelmesen kommunikálni.

Ezenkívül nem kellene messze menbem a kezelésért hanem házon belül meg tudnánk oldani és még kamatyolhatnám is a pszichológusomat :D


Üdv: egy border ;) mikor kezdjük a terápiát?

2017. máj. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még gondolkodom rajta.
2017. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar én nem pszichologusként is manipulálok ha azt tartom helyesnek
2017. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezen még soha nem gondolkoztam így el, de ha már felmerült a kérdés szerintem nálam még előny is lenne, mert más a szakterületem, de mindig is imádtam a pszichológiát.


Szóval szerintem csak azon múlik, hogy ki mennyire lenne vevő rá. Persze lesz aki menekül, de olyan is akinek meg nem számít, eddig csak rossz embereket fogtál ki.

2017. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten vonzana ! 😊

Foglalkoztat a pszichológia, olvasok ilyen témájú könyveket és előadásokra járok. Ha egy ilyen lánnyal lennék együtt, sokat fejlődhetnék. A párkapcsolati problémákat könnyedén meg tudnánk oldani, mert a pszichológiai tudás ebben segít, rádöbbent sok dologra. Mióta foglalkozom ezzel a tudománnyal, sokat tanultam többek között erről is, és sok párkapcsolati múltbeli hibámra rájöttem és persze sok egyéb dologra is.

Nem utolsó sorban pedig ez a szak intelligenciát követel. Egy intelligens lány nálam már fél siker, nagyon vonzó tulajdonság 😊

2017. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem ne elemezgessen egy csaj se...ennyi az oka.
2017. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a szak egy dupla nulla...már lassan az összes tinicsaj pszichológus,szociológus és hasonló bullshit akar lenni,aztán koppannak,mert az a fránya világ telibe fossa a kamudiplomájukat.Persze lehetnek hr-esek és egyéb nyalánkságok,de ez is azt bizonyítja,hogy semmit nem érnek.A hr is kb. egy kamu,mű szakma.

Vagy apuci vagy a a pasika tartja el őket,de kb. a nők nagy része ilyen,lényeg,hogy ne kelljen dolgozni(mert én ezt nem nevezem munkának,amit művelnek),de legyen egy "diploma".Vicc az összes ilyen,nagy ívben el kell kerülni őket!

2017. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az alapszak valóban nem sokra elég. Viszont 80%-unk (azok a fránya statisztikák) megy mesterre. Az egészségügyben tényleg nincs pénz, klinikusként nehéz elindulni, viszont a munka világában másképp működnek a dolgok és nem csak abból áll a pálya, hogy "mondja, kérem". Egyébként a sok kontár hr-es teszi tönkre azt a szakmát is, nem mi, akik minimum 5, de inkább 7-10 évet tanulunk, mire eljutunk odáig, hogy valamit kezdjünk a dologgal, ami "onnan" nézve egyszerű halandzsázás, innen nézve meg egy komplett rendszer, amiben mindenki ott van valahol. Fiatal tudomány, messze a jövője.(:


Az pedig, hogy a hölgy miből tartja el magát, szerintem legyen az ő magánügye. Amíg nem a te gondod (az pedig csak akkor lesz, ha hagyod magad), addig nem hiszem, hogy a pénztárcájában kellene kotorászni, ő sem fog a tiédben. :) Én is meg fogom oldani apu és férj nélkül is, ha másoddiplomával, akkor azzal.:)

2017. máj. 22. 01:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak a negativitást veszi észre és arra reagál.

Roppant érdekes.

2017. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel a pozitív dolgokat már nem kell tisztázni és korrigálni.:) Most ez a cél, nem az, hogy mennyire jó dolgom van.:D
2017. máj. 22. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!