Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok töketlen vagy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok töketlen vagy a mai lányok egy része ennyire könnyűvérű, de engem valahol zavar ha egy lány magára ránt az első vagy második randin? Hol vannak az érzelmek alapján szeretkező lányok?

Figyelt kérdés
Most oké vannak egy éjszakás kalandok....de én szeretek hódítani kicsit ráhangolódni a dologra szeretem ha tennem kell érte,hogy egy lányról lekerüljön a bugyija. Nem vagyok se gazdag (sőt autóm összetörtem hitelt fizethetem ezért per pill lakásom is csak jövőre lesz) se jó pasi.

2017. febr. 18. 11:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja férfi 30.
2017. febr. 18. 11:57
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
30? Max 22-nek tippeltelek ilyen szöveggel.
2017. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

Igen, téged zavar, engem nem (férfi vagy egyáltalán, vagy a cosmo-s szöveget hirdető nő? :) Mert a leírt történet nehezen hihető... ).

Na meg az érzelmek nem olyanok hogy "vááájáá vááájáá még ne indulj ez még csak az első randi".

2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hányszor rántott magára elsö vagy második randin lány 30 éved alatt? De csak az igazat!!!!
2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4es csak elmúlt 4 évben 5-ször,de sokan netes társkereső chat oldalán kérik a forgatókönyvet mit csinálnék velük az ágyban. Némelyik találkozni nem akar,de minden nap le kell nekik írni és ezt egy idő után megunom.
2017. febr. 18. 12:51
 6/13 A kérdező kommentje:
#3as miért nem hihető igazából a történeteket se osztottam meg. De legyen egy ......badoon ráírok egy lányra egy szombati napon....fél óra fél intenzív beszélgetés után jelzi,hogy ráérne találkozni. Még siettet is, akkor még volt autóm elmegyek érte,séta csók kocsikázás mozi, másnap felhívott az albérletébe megtörtént.... ennyi
2017. febr. 18. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, nem érzed magad egy irdatlan nagy mázlistának? Ne agyalj ennyit, hanem élvezd ezt a kiváltságos helyzetet. Valami olyan plusz lehet benned, amire gerjednek a nők. Rengetegen lennének a helyedben. Persze, a szerelem szép dolog, de majd jön az, ha jönnie kell. Érdekesnek tartom, hogy vannak olyan fickók, akik negatívumként élik meg az ilyen szituációkat. A hölgyek szoktak mindig panaszkodni, hogy milyen érzéketlenek a pasik...
2017. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7es Nem igazàn vagyok màzlista...Ezek inkàbb olyan lányok akikbek alacsony az önértékelésük....azt hiszik ìgy foghatnak meg egy pasit..30+osok , nem tipikus szépségek...erre lettek szoktatva.
2017. febr. 18. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Társkeresőtől úgy őszintén mit vársz? Mert ott nem fogsz normális nőt találni.
2017. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, igazad van...nekem is voltak ilyen kis ribizli dugópajtásaim, de már pár éve meguntam az egészet és egyedül vagyok...én egy ilyen ri bancot maximum néhányszor megdugok, de hogy hosszútávú kapcsolat vagy házasság legyen belőle, na azt nem...ki tudja, hány farok járt már benne.


Soha nem akarnám, hogy a gyerekeim anyja egy könnyen kapható kis ku rva legyen.

2017. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!