Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha a lány/ nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a lány/ nő ismerkedési fázisban a küldött fénykép megtekintése után azt írja, hogy " jól sikerült kép"?

Figyelt kérdés
Lehet h a nem bejovest sugallja?
2017. máj. 21. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ember annyi megfogalmazás, nem tudom miért látsz bele semmi. Ha nagyon nem tetszenél neki, inkább szó nélkül hagyná, és nem is válaszolni, az is előfordulhat.

Ez nem szarkazmus vagy irónia volt, valószínűleg tetszel neki...

2017. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Diplomatikus válasz volt. Jól érzed, hogy nem túl pozitív.
2017. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tetszel neki, de nem akarja így a szemétbe mondani, hogy jóképű vagy


Egyébként mennyi idős vagy, hogy egy ilyen egyszerű szöveghez is külső segítség kell? Mi lesz a többszörösen összetett mondatokkal?

2017. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindenkinek ment a zold! :)

Ez egy egyszeru elgondolkoztam alapon letrejott kerdes. 30+

2017. máj. 21. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti,hogy a kép jól sikerült,jó a kontraszt,a fényviszonyok stb.,csak maga a téma nem bejövős :D

Amúgy meg mittudom én ,nem szeretem a barkóbát,nem agyalnék rajta az biztos!

2017. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ha ezt nem tudod, kár is ismerkedned!

komolyna mondom elképedek sokszor milyen emberek találnak párt maguknak...NEVETSÉGES!

2017. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban egy no nem fogja azt irni neked h de jol nezel ki,nagyon bejossz,amig nem erzi biztosnak hogy hasonlokeppen tetszik neked.Majd ha kapcsolatban lesztek,"bokol".N35
2017. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy maga a téma szar és ronda,de jól van megvilágítva és a mélységéllesség is rendben van, nem lelhető fel fehéregyensúly beli hiányosság és a fotoshop használata is észrevehetetlen. Szóval ezt buktad,de majd esküvői fotózására elkérheti a fotósod telószámát.
2017. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos hogy tetszel neki. Amikor van ez a képküldéses dolog, az emberben van egy ilyen "kényszer" hogy reagáljon valamit. Mert elküldte a másik és vár. Muszáj valamit mondani. A legtöbb nő meg azért nem akarja megbántani a pasit ha nem tetszik neki meg sokan nem is mernek őszinték lenni és akkor benyögnek valamit pl ezt a szöveget amit Te írtál. De az is lehet hogy neki tényleg tetszel, benne van a pakliban de egyáltalán nem biztos, simán lehet h csak ilyen kitérő válasz. Viszont sztem elég hamar kiderül hogy mire gondolt, mert utána folytatódik az ismerkedés és le lehet venni a másik kommunikációjából hogy mi a pálya. Szóval ha érdeklődő meg akar talizni stb akkor valószínű bejössz neki.
2017. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!