Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt vagy a barátoddal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagy a barátoddal, de régebben kosarat adtál neki, akár többször is, miért tetted?

Figyelt kérdés
olyan lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik egyszer vagy többször kosarat adtak barátjuknak később mégis összejöttek vele. "barát akartam vele lenni mégis több lett". Eset beszámolókat kérek. Mi volt az ami átlendített barátságból szerelembe?
2010. máj. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
barátokkal nem szoktunk összejönni, nincs jó vége általában
2010. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azért mert a távolság közöttünk állt. de nagyon szeretem. még most is. néha-néha MSN-en írunk és akkor nagyon rideg velem, és inkább nem írok neki kényes témát mert elszólnám magam, hogy még szeretem.

14L

2010. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, de arra vagyok kíváncsi, hogy sokszor kosarat adtál neki, legyünk barátok stb, de eltelt valamennyi idő és mégis összejöttetek vele. Elején a kosár miért volt? és mi volt az ami a szerelem mellé rakott titeket?
2010. máj. 16. 21:20
 4/4 anonim válasza:

én azért pattintottam le mert még nem is ismertem amikor rám mászott...

de amikor megismertem beleszerettem. és pár hónapra rá összejöttünk.

azóta szakítottunk :/

2010. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!