Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fodrászatban ha előszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodrászatban ha előszőr láttok egy csinos csajt aki nekem vágja a hajam, hogyan hívjam randira?

Figyelt kérdés

Ma voltam fodrásznál ahova gyakran járok , egy csinos csaj mosta meg vágta a hajam. Nekem a csaj tetszet nem tudom neki én bejöttem de sokat mosolygót rám , feljmosásnál kérdezte mien idő van kint én montam nyárias , aztán átmentünk a székhez ahol vágta a hajam ott elmontam neki hogy csinálja meg.

Vágta a hajam közben kéreeztem tőle téged még itt eddig nem láttalak pedig gyakran járok ide a fodrászatban és monta új első napja közbe mosolygót.

Tulsok kérdést nem tetem fel neki csak ha ő kétdezett hogy csinálja a hajam , sajnos nem vagyok az a fajta beszédes tipusu meg kedveményező nőhőz.

Megfordult a fejemben megkérdezem tőle van e pasid , lenne e kedved megini velem egy kávét szabad idődben vagy facebookon elkérni a csaj nevét és ott beszélgetünk de nem mertem ezeket mondani neki mert mivan akkor ha van pasija vagy neki én nem jővők be.

A végén azzért montam a csajnak remélem még találkozunk és ő mosolyógva monta remélem igy lesz , ekkor kelett volna valahogy én kedveményezek számcsere vagy fafebook nevét elkérni mertugye azzis benne van a paliba lehet már soha nem fogom láttni ,ha 1 hónap mulva megint megyek a fodrászatra és megint ő fogja vágni a hajam akkor már lépnem kell valamit felé ha akkarok vele randizni vagy ezt már első alkalomal elazurtam ?

Ha van még esélyem akkor miket mongyak neki azzon kivűl hogy csinálja a hajam ? Vagy olyat nem kérdezhetek tőle van e pasid vagy be e jövök neked , ezeket hogykell udvariasan egy nő felé mondani vagy a randit ?

Aki tudna őtleteket mondani annak megkőszőném a tippieket.


2017. máj. 22. 18:24
 1/6 anonim válasza:
87%
Jézusom. A helyesírásodból ítélve a lány sokkot kapna, hogyha randira hívnád.
2017. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Egy eladónő csak a pénzed miatt kedves veled sajnos...

A nők már csak ilyenek, érdekemberek, tapasztalat.

2017. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Munkaköri leírás, hogy kedves legyen, te 2-es nyomorék.
2017. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
3. :'D
2017. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos. Velem is volt ilyen. Nagyon bejött a csaj aki a hajam vágta a fodrászatban ahová gyakran járok, csak ő már másfél éve ott volt mikor megkérdeztem mióta, csak valahogy eddig sose hozzá kerültem. Jót beszélgettünk aztán eljöttem. Gondolkoztam én is, hogy mit kellene tenni vagy mondani de sok lehetőséged nincs. Nem vártam a csodára hanem másnap bementem hozzá megvártam míg végez egy vendéggel odamentem félrehívtam kijött velem az üzlet elé megkérdeztem van e kedve meginni valamit, jól esett neki örült és szó nélkül megadta a számát. Ezt javaslom neked is, lehetőleg mielőbb! Ha a jövőhónapban mész újra hajat vágatni, addigra annyi ember megfordul nála és annyi ajánlatot kap, hogy emlékezni nem fog rád. Sok sikert!
2017. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először azon gondolkodj el, hogy anno miért nem jártál be nyelvtan órára. Ha ez megvan kezdd el olvasni a magyar helyesírási szótárat elejétől-végéig. Így sokkal jobb benyomást tudsz majd tenni a lányra. Kérdezd meg hogy van-e valakije, és randizna-e veled.
2017. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!