Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira jó egy csinos földig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira jó egy csinos földig érő maxiszoknya?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nyár lenne igent mondanék.

Viszont most februárban senkin nem láttam maxi szoknyát még.

Valami csinos ruha inkább? Ami térd alá ér?

Maxi szoknya kabáttal is furán mutat - szerintem.

2017. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ha románosan akarsz öltözni akkor okés
2017. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De szigoruan bugyi nélkül!
2017. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó. Attól is függ mit vegyél fel, hogy hány éves vagy és mit csináltok a randin. De a maxi szoknya ódivatú és ha még egy stílusosabb darab is lenne, akkor sem jó februárban.
2017. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem az időjárásnak megfelelő. Randira jó lehet, főleg, ha jó hosszan fel van sliccelve. A kivillanó női láb vonzza a férfiszemet! Mindenképp magassarkúval, semmiféleképp lapos talpúval. Időjárásnak megfelelő harisnyával még szexibb.

Az más kérdés, a férfiúnak tetszik e majd. Erre nem lehet választ adni. Míg egyik srácnak a farmergyatyás lányok jönnek be, addig a másik férfinek a konzervatívabb nőies (irodai, titkárnős, üzletasszonyos) hölgyek.

2017. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha nőnemű vagy.
2017. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nimloth válasza:

Testalkattól és a szoknyától függ. Én tavalyelőtt novemberben láttam két lányt ( mondjuk Bécsben) hosszú bő (körszabású) fényes anyagú maxiszoknyában. Bőrdzsekit hordtak hozzá. Szerintem nagyon jól nézett ki.é sokan megnézték őket.Lehet hogy vallás miatt hordták, nem tudom. Amúgy sokkal jobb mint ha ribinek öltöznél.

L

2017. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!