Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Budapesten normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten normális férfit találni?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezek a babaarcú dísztökök mászkálnak és egyre több van belőlük. Lenyalt haj, borotvált test, kilométerekre érezhető pacsuliszag. Olyan vékony alkatúak, hogy én szélesebb vagyok náluk, pedig nem vagyok nagy darab (171 cm, 65 kg). Gyengék, mint a harmat, felemelni sem bírnak, a viselkedésükről nem is beszélve, mint a plázacicák. Hová tűntek a férfiak? Vannak még egyáltalán olyanok? Merre?

2017. máj. 23. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tinikről beszélsz? A 20-as korosztályban elég sok a kigyúrt, sportos, felzselézett hajú egyed.
2017. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Jelen.
2017. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Itt vagyok. 34 éves, nem felfújt / "kigyúrt", de jó erőben lévő, természetes, de nem ápolatlan külsővel bíró fickó.
2017. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok de van egy rossz hírem,régen belesz@rtam az egzisztenciába.És elegem van az önmagukat nőnek képzelő "valamikből" :)
2017. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ram se illik a leirasod! :D Most hogyan tovabb?
2017. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Na,egyből,de mint a sakálok,komolyan :D Nem fogok hazudni, én a vékony alkat+nem lenyalt,inkább rendesen belőtt haj kategóriát képviselem,de ezért gyengének nem tartom magam, szerintem simán fel tudnálak emelni(bár előtte rendesen be kellene melegítsek,nehogy megsérüljek :D)..akár 1 újjal is hanyatt fekve ;)
2017. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
A temetoben.
2017. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
barátzónában :)
2017. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!