Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves nő,42 éves férfi -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő,42 éves férfi - nagy korkülönbségnek számit?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ma már nem, sőt már ez az új "normális"...
2017. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy szerintem rengeteg a 16 év, de ma már kezd normális lenni. csak azt nem tudom mit fog csinálni az a 50 éves nő, aki még lazán lehet vonzó, egy 66 éves papával, vagy ha te sem, akkor 26 évesen minek pazarolnád az éveidet? Mindegy én ezt nem érthetem, én egy konzervatív fiatal vagyok, aki úgy gondolja, hogy 5 év a max korkülönbség, de már lassan máglyahalálra ítélne e átkos nézeteim miatt. :DDD 24/F
2017. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak dugni jártok össze, akkor nem.

Egyébként igen.

2017. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Más generáció vagytok. Nem is értem mire számítasz.
2017. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Ő legalább már felnőtt és érett! Valószínűleg nem a kocsija és a haverok meg a bulik az első az életében. A korodbeli pasik komolytalanok egy normális kapcsolatra.
2017. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A korodbeli pasik komolytalanok egy normális kapcsolatra."


Ez erős általánosítás. 42 éves pasi is ugyan úgy lehet komolytalan, ez nem korfüggő. Sőt... inkább mondanám komolytalannak a 42 éves pasit ha még egyedül van és nem állapodott meg. Semmivel sincs több komolytalanabb 26-30 éves pasi mint 40-42 éves. Keress inkább a saját korosztályodban, jobban jársz.

2017. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolut nem! Semmi gond nincs vele!
2017. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#2,

Azt nem tudom, hogy mit csinálna, mert az az 50 bizony elég ijesztő... Azt szívesen elmesélem, hogy mit csinál egy 66 éves férfi egy 48 éves nővel, de nem itt, mert másik kategóriába tartozik. :DD

2017. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A környezetemben az ilyen kapcsolatok nem végződtek túl jól. Nem az volt hogy az idősebb férfi fiatalodott, inkább a nő öregedett hozzá a férfihez. Tapasztalataim szerint az ágyban a fiatalabbak jobbak ;) Nem fáradnak el olyan hamar, képesek több menetre, áll nekik mint a cövek stb. Igaz, hogy előjátékozni annyira nem szeretnek, de rájuk kell szólni és teszik a dolgukat :)
2017. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kamasznyival idősebb nálad,és tulajdonképpen az apád lehetne, szerinted nem sok?Nekem nem kéne kapcsolatra ennyivel idősebb.

24/N

2017. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!